FLAŞ.. FLAŞ... BOMBA GİBİ HABER GELİYOR.... BİRAZDAN

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ÖNCEKİ DÖNEM BAŞKANI HACI BURHANETTİN KOCAMAZ VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARI HAKKINDA İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU İMZASI İLE SAVCILIĞA SORUŞTURMA İZNİ VERİLDİ.

FLAŞ.. FLAŞ... BOMBA GİBİ HABER GELİYOR.... BİRAZDAN
  • 02 Ağustos 2019, Cuma 23:52

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ÖNCEKİ DÖNEM BAŞKANI HACI BURHANETTİN KOCAMAZ VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARI HAKKINDA İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU İMZASI İLE YAPTIKLARI İŞ VE İŞLEMLER, İHALELER, KAMUYU ZARARA UĞRATMAKTAN SAVCILIĞA SORUŞTURMA İZNİ VERİLDİ.

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI MÜLKİYE BAŞ MÜFETTİŞLERİNCE YAPILAN DENETİMLERDE ORTAYA ÇIKAN TABLO ÜRKÜTÜCÜ DURUMDA. YÜKSEK MİKTARDA KAMU ZARARININ OLUŞTUĞU, BELEDİYEDE ÇALIŞAN ÇOK SAYIDA KİŞİNİN GÖREVİNİ İHMAL ETTİĞİ VE KÖTÜYE KULLANDIĞI ORTAYA ÇIKTI.

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN İLAÇ İHALESİ, KOŞİMATU SOKAĞI VE AÇIKHAVA REKLAM ARAÇLARININ YAPIMI İŞLERİNDE DEVLETİN ÇOK BÜYÜK ZARARA UĞRATILDIĞI ORTAYA ÇIKTI. BU ARADA İLÇE BELEDİYELERİNDEKİ İŞ VE İŞLEMLERDE İNCELENDİ.

YİNE HAKKINDA ÖN İNCELEME YAPILAN ÇOK SAYIDA MECLİS ÜYESİ HAKKINDA DA YASAL İŞLEM BAŞLATILDI. BİR KISIM MECLİS ÜYELERİ İSE SUÇSUZ BULUNUP HAKLARINDA SORUŞTURMA İZNİ VERİLMEDİ. İÇİŞLERİ BAKANLIĞININ 2018/347 SAYILI 5 KASIM 2018 KARAR TARİHLİ DOSYASI MERSİN VALİLİĞİNE UZUN SÜREN TAHKİKATTAN SONRA ULAŞTI.

MERSİN  VALİLİĞİ İL İDARE KURULU İSE 25.7.2019 GÜNÜ 78 SAYFALIK İÇİŞLERİ BAKNLIĞI SORUŞTURMA İZNİ VEREN KARARINI MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINA TEBLİĞ ETTİ.  ŞİMDİ İLGİLİLERE TEBLİĞATLAR YAPILIYOR. HAKLARINDA ZİMMET ÇIKANLARA AYRI TEBLİĞAT YAPILIRKEN ADLİ YÖNDEN İŞLEM YAPILMASI YÖNÜNDE KARAR ÇIKANLARA İSE AYRI TEBLİĞAT YAPILIYOR. 

AYRINTILAR GELİYOR....

Beğendim 1 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık