“GEÇMİŞİN İZİ, GELECEĞİMİZİN GÜVENİDİR”

Cumhuriyet Halk Partisi Akdeniz Belediye Başkan adayı Sabit Yelkovan, sosyal demokrat halkçı belediyecilik anlayışını Akdeniz’de yeniden hayata geçirmek için çalışacaklarını belirterek, “Geçmişin izi, geleceğimizin güvenidir. Mart’ın sonu bahar! Birlikte başaracağız” dedi.

“GEÇMİŞİN İZİ, GELECEĞİMİZİN GÜVENİDİR”
  • 04 Şubat 2019, Pazartesi 11:40

Cumhuriyet Halk Partisi Akdeniz Belediye Başkan adayı Sabit Yelkovan, Akdeniz Belediye Başkan adaylığı görevinin açıklanmasından sonra bir teşekkür mesajı yayımladı.

Yelkovan, mesajında; “Akdeniz Belediye Başkan aday adayı olarak çıktığımız yolda, partimiz Akdeniz Belediye Başkan adaylığına bizleri layık gördü. Başta Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere, Parti Meclisi üyelerimize, MYK üyelerimize, bugüne kadar desteklerini esirgemeyen il ve ilçe örgütlerimize, gençlik ve kadın kollarımıza, partililerimize teşekkür ediyorum. Bugüne kadar emek veren, partimizin değerlerini anlatmak için çalışan aday adayı arkadaşlarımı da kutluyor, hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Bundan sonra partimizin Büyükşehir başta olmak üzere tüm ilçelerde seçimi kazanması için güç birliği yapma zamanıdır.

Şeffaf, adil, saydam, demokratik, eşit, halkçı, kadın, çocuk, yaşlı, engelli, hayvan dostu, üreticiyi, esnafı destekleyen, evrensel bir kent yaşamını Akdeniz’de inşa edeceğiz. Herkese eşit, herkesin belediye başkanı olacağım. Geçmişin izi, geleceğimizin güvenidir. Hep birlikte başaracağız. Mart’ın sonu bahar” dedi. 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık