GÖKER’in kampanyasına destek çığ gibi büyüyor…

-CHP Burdur Milletvekili Dr. Mehmet GÖKER’in kampanyasına destek çığ gibi büyüyor… -Salda’ya Millet Bahçesi yapılmasın… -Change.org/SaldayaDokunma

GÖKER’in kampanyasına destek çığ gibi büyüyor…
  • 08 Ağustos 2019, Perşembe 10:25

CHP Burdur Milletvekili Dr. Mehmet Göker’in 6 ay önce Change.org sitesinde başlattığı, “Salda Gölü'ne Millet Bahçesi yapılmasını ve gölün yok olmasını istemiyorum” kampanyasına destek çığ gibi büyüyor.

CHP’li Göker’in başlattığı kampanya 6 ayda 200 bin imzayı geçti.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un Salda Gölü’nde 300 bin metrekarelik bir alanda Millet Bahçesi inşa edileceğini açıklamasının ardından 3 Şubat 2019 tarihinde CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker’in başlattığı imza kampanyasına destek verenlerin sayısı her geçen gün artıyor.

 

Konu ile ilgili değerlendirmede bulunan GÖKER, “Mars yüzeyinde bulunan toprak yapısıyla benzer özellikler taşıyan Salda Gölü, dünya üzerindeki 2 bölgeden biri olmasının yanı sıra akademik çalışmalara da konu edilmiş bir doğa harikasıdır. Bakan’ın geçtiğimiz Ocak ayında Salda’ya Millet Bahçesi yapılacağını açıklamasının ardından başlattığımız imza kampanyasına destek her geçen gün artıyor.” dedi.

“Salda Gölü’ne ihanet eden bu tarz projelere karşı mücadelemiz her zaman ve her platformda sürecektir.” diyen CHP’li Vekil, Change.org’daki kampanyaya destek veren tüm çevre dostlarına teşekkürlerini iletti.

Kampanyaya Change.org/SaldayaDokunma adresinden ulaşabilirsiniz.

-BÜLTEN-

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık