HABERİMİZDEN SONRA ŞEHİDİN BABA EVİ

HABERİMİZDEN SONRA ŞEHİDİN BABA EVİ KAYMAKAM VE AYNI ZAMANDA AKDENİZ BELEDİYE BAŞKANI OLAN (KAYYUM) MUHİTTİN PAMUK, ŞEHİDİN BABA EVİNE TAZİYE ÇADIRINA GELDİ, DERTLERİNİ DİNLEDİ.

HABERİMİZDEN SONRA ŞEHİDİN BABA EVİ
  • 29 Kasım 2018, Perşembe 11:21

HABERİMİZDEN SONRA ŞEHİDİN BABA EVİ

KAYMAKAM VE AYNI ZAMANDA AKDENİZ BELEDİYE BAŞKANI OLAN (KAYYUM) MUHİTTİN PAMUK ŞEHİDİN BABA EVİNE TAZİYE ÇADIRINA GELDİ, DERTLERİNİ DİNLEDİ.

KAYMAKAM OLAN VE KAYYUM OLARAK BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ATANAN MUHİTTİN PAMUK, ZATEN BİZ HABERİ YAPMADAN BİLE ÇADIRI KURDURMUŞ, ŞEHİDİN BABASI VE YAKINLARINA GEREKEN SAYGIN DAVRANIŞLARI YAPMIŞTI. ALLAH RAZI OLSUN.

AK PARTİ AKDENİZ İLÇE BAŞKANI ZAFER ŞAHİN ÖZTURAN VE ÜÇ KİŞİLİK BİR HEYET DE ŞEHİDİN BABASINI ZİYARET ETTİ, TAZİYEDE BULUNDU.

DİĞER TARAFTAN YENİ MAHELLE ESKİ MUHTARI, AK PARTİ KURUCUSU VE İL GENEL MECLİSİ ESKİ ÜYESİ HÜSEYİN HASIRCI, HIDIR GENÇ, AKDENİZ AK PARTİ ADAY ADAYI MEHMET NURİ TUNA İLE BİR GURUP ŞEHİDİN BABA EVİNE GELİP TAZİYEDE BULUNDULAR.

HALEN ŞEHRİ YÖNETEN VE AYRICA ORADA BURADA GEZEN, ADAY ADAYIYIM DİYEREK SAHADA ÇALIŞANLARDAN SES SEDA YOK.

ŞEHİDİN BABASI 65 YAŞ AYLIĞI ALAN BAŞKACA GELERİ OLMAYAN BİR İNSAN.

DEVLETİMİZ FAKİRE FUKARAYA KÖMÜR YARDIMI YAPIYOR, ERZAK YARDIMI YAPIYOR.

NASIL YAPIYOR, NE ŞEKİL VERİYOR BİLMİYORUM.

BUNU YAZMAKTAN UTANIYORUM AMA, ŞEHİDİN BABASINA ACİLEN KÖMÜR, YAKACAK YARDIMI YAPILMALI, VE DÜZENLİ OLARAK AYLIK ERZAK YARDIMI YAPILMALI. ONLARA BU YÖNDE DESTEK OLUNMALI. YAŞAMSAL DURUMLARI BELLİ.

BUNUN İÇİN BAŞTA VALİMİZ ALİ İHSAN SU, KAYMAKAMIMIZ MUHİTTİN PAMUK, BÜYÜKŞEHİR BAŞKANI BURHANETTİN KOCAMAZ BU AİLEYE EL ATMALI.

DÜNDEN BU YANA TAZİYE ÇADIRINA GELEN GİDEN SAYISI ÇOĞALDI. 

HERKESE YAPTIĞI İYİLİKTEN VE AYRICA GÖREVİNDEN DOLAYI YAPTIĞINDAN ÖTÜRÜ KAMU ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM.

ŞEHİDİN BABA OCAĞI AKDENİZ İLÇESİ YENİ MAHALLE 5340 SOKAK TA BULUNUYOR.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık