HACI BURHANETTİN KOCAMAZ'DAN BİR TESELLİ VER...

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI İKEN PARTİSİ MHP TARAFINDAN 24 YILDAN SONRA ADAY YAPILMAYAN VE DAHA SONRA ADAY OLMAK İÇİN ÇALMADIK KAPI BIRAKMAYIP ADAYLIĞINI DENEYEN EN SONUNDA İYİ PARTİDEN ADAY OLAN KOCAMAZ, İTTİFAK GÖRÜŞMELERİ SUYA DÜŞÜNCVE. YANİ MERSİN' CHP İYİ PARTİ İTTİFAKI OLMAYINCA, HERKES KENDİ ADAYINI ÇIKARTACAĞINI SÖYLEYİNCE NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI. TARAFTARLARINDA BİR MORAL BOZUKLUĞU VAR. BUNUN ÜZERİNE ŞAİR RUHLU KOCAMAZ, ALDI KALEMİ ELİNE BİR TESELLİ VER CİNSİNDEN TABANINA VE TARAFTARLARINA HİTABEN ŞİİR YAZDI. İŞTE O ŞİİRİ...

HACI BURHANETTİN KOCAMAZ'DAN BİR TESELLİ VER...
  • 13 Aralık 2018, Perşembe 11:52

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI İKEN PARTİSİ MHP TARAFINDAN 24 YILDAN SONRA ADAY YAPILMAYAN VE DAHA SONRA ADAY OLMAK İÇİN ÇALMADIK KAPI BIRAKMAYIP ADAYLIĞINI DENEYEN EN SONUNDA İYİ PARTİDEN ADAY OLAN KOCAMAZ, İTTİFAK GÖRÜŞMELERİ SUYA DÜŞÜNCVE, YANİ MERSİN' CHP İYİ PARTİ İTTİFAKI OLMAYINCA, HERKES KENDİ ADAYINI ÇIKARTACAĞINI SÖYLEYİNCE NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI.

TARAFTARLARINDA BİR MORAL BOZUKLUĞU VAR.

BUNUN ÜZERİNE ŞAİR RUHLU KOCAMAZ, ALDI KALEMİ ELİNE BİR TESELLİ VER CİNSİNDEN TABANINA VE TARAFTARLARINA HİTABEN ŞİİR YAZDI.

İŞTE O ŞİİRİ...

BU ARADA KARŞI CEPHEDE İSE, "TİRİNAM GAMDA" ŞARKISI DİLLENDİRİLİRKEN,

YILLARCA ÇATISINDA BULUNDUĞU ESKİ PARTİSİ MHP CAMİASI İSE, KOCAMAZ'IN DURUMUNU DEĞERLENDİREREK, İÇİNDE BULUNDUĞU DURUMU EN İYİ İZAH EDEN TÜRKÜNÜN  "AMAN DOKTOR CANIM DOKTOR DERDİME BİR ÇARE" OLDUĞUNU BELİRTTİ. 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık