“Her bir mahallemizi karış karış geziyoruz”

Turgut, “Her bir mahallemizi karış karış geziyoruz”

“Her bir mahallemizi karış karış geziyoruz”
  • 27-09-2017 12:57

Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, ilçe halkının talep, öneri ve şikâyetlerini dinlemeye ve hizmetlerini bu yönde gerçekleştirmeye devam ediyor. Her fırsatta istişare toplantıları düzenleyerek vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Turgut, bu kez de İmamuşağıMahallesini ziyaret etti.

İmamuşağı Mahallesinde Muhtar Kadir Tokmar ile birlikte bakım yapılacak yolları inceleyen Başkan Turgut, “Vatandaşımızla her fırsatta bir araya geliyor ve fikir alış verişinde bulunuyoruz. Ben ve ekibim haftanın belirli gün ve saatlerinde mahalle gezileri düzenleyerek, çalışma yaptığımız alanlarda incelemelerde bulunuyoruz. Burada ki eksikliklerimizi ve acil yapılması gereken hizmetlerimizi not alıyor, anında çözüm üretmeye gayret gösteriyoruz. Bu anlamda her ayın son Cuma günü Muhtarlar Günü ve haftanın her Salı günleri ise halk günü düzenleyerek vatandaşlarımızın her kesimiyle bir araya geliyoruz.Diğer günlerde ise mahalle mahalle gezerek, vatandaşlarımızın talep ve sıkıntılarını yerinde dinlemeye çalışıyoruz.

Vatandaşlarımızın Belediyemizden talepleri bizler için çok önemli. Halkımızınöneri ve ihtiyaç duyulan hizmetlerine göre çalışmalar yapıp, ona göre çözümler üretiyoruz. Böylece Silifke Belediyesi olarak yaptığımız hizmetler, halkımız tarafından karşılık buluyor ve ihtiyaca cevap verebilen hizmetler gerçekleştirmiş oluyoruz.” dedi.

“İMKÂNLAR ÖLÇÜSÜNDE BAŞARILI HİZMETLER YAPILIYOR”

Muhtar Kadir Tokmar ise, “Belediyemiz imkânları ölçüsünde hizmetlerini en iyi şekilde yerine getiriyor. Biz muhtarların hizmet alanları genişlediği gibi ilçe belediyelerimizin de hizmet alanları genişlemiş durumda. Daha önce 14 mahallesi bulunan Silifke Belediyemizin şuan 88 mahallesi bulunuyor ve her mahalleye ciddi anlamlarda hizmetler ulaştırıyor. Bu anlamda başkanımıza ve ekibine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

BASIN BÜLTENİÇOK OKUNAN HABERLER