HİDAYET KILIÇ ANAMUR'UN HER TARAFINI KARIŞ KARIŞ GEZİYOR

MHP ANAMUR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLAN HİDAYET KILIÇ ANAMUR'UN HER TARAFINI KARIŞ KARIŞ GEZİYOR

HİDAYET KILIÇ ANAMUR'UN HER TARAFINI KARIŞ KARIŞ GEZİYOR
  • 08 Aralık 2018, Cumartesi 16:03

MHP ANAMUR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLAN HİDAYET KILIÇ ANAMUR'UN HER TARAFINI KARIŞ KARIŞ GEZİYOR.

MHP GENEL MERKEZİNİN ADINI ADAY OLARAK AÇIKLAMASINDAN SONRA YÖRESİNE GELİP AYLARDIR ARALIKSIZ VE TEMPOLU BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜREN HİDAYET KILIÇ,

"ZAFER ÜLKÜCÜ HAREKETİN VE PARTİMİZİN OLACAKTIR. KİMSENİN KUŞKUSU OLMASIN. BİZ MİLLETİMİZİN İÇİNDEYİZ. AN BE AN BERABERİZ. ACİL VE MUTLU GÜNLERDE YANLARINDA OLDUĞUMUZ GİBİ, İLKELİ VE SEVİYELİ ÇALIŞMALARIMZLADA ONLARIN HİZMETİNDEYİZ. ANAMUR HALKI HER ŞEYİN EN GÜZELİNE EN İYİSİNE LAYIK. HİZMETİ ONLARIN AYAĞINA GETİRECEĞİZ. ÖRNEK BİR BELEDİYECİLİK HİZMETİ SUNACAĞIZ. ANAMUR DA YILLARDIR ÖZLENEN HİZMETLERİ HALKIMIZA SUNACAK VE ONLARIN VERDİĞİ BİR TEK OY İÇİN BİLE PİŞMAN OLMAMASINI TEMİN EDECEĞİZ. YÖREDE ÜRETİMİ, İSTİHDAMI ARTTIRMAK İÇİN, İŞSİZLİĞİN, AŞSIZLIĞIN BELİNİ KIRMAK İÇİN YEREL YÖNETİM OLARAK FARKINDALIK YARATACAK HİZMETLERLE GELİYORUZ" DEMEKTE.

HİDAYET KILIÇ'IN MHP TARAFINDAN ADAY GÖSTERİLMESİNDEN SONRA MERSİN'DE ÜLKÜCÜ HAREKET VE MHP TABANI BÜYÜK BİR PUAN KAZANDI. PARTİLİLER EL ELE VEREREK, MERSİN'İ BİR KEZ DAHA BÜYÜKŞEHİR BAŞTA OLMAK ÜZERE DİĞER İLÇELERDE DE BAŞARININ DORUK NOKTASINA TAŞIYACAĞIZ DEMEKTELER.

HİDAYET KILIÇ, GÜNDAZ SOKAKLARI AŞINDIRIYOR VE PROPAĞANDA YAPIYOR. YİNE ESNAF GEZİLERİ, STK GEZİLERİ, DEMOKRATİK KİTLE KURULUŞLARININ GEZİLERİ, MESLEKİ VE SINAİ ODA BAŞKANLIKLARI GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR. 

DİĞER TARAFTAN İSE GECELERİ EV GEZMELERİNE KATILIP YAPACAKLARINI AKTARIYOR.

KISACA HİDAYET KILIÇ ŞİMDİDEN BÜYÜK BİR FARKINDALIK YARATIYOR.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık