İlk iş Artvin’i temiz suya kavuşturmak

Artvin Belediyesi Başkanı CHP’li Demirhan Elçin, “Muhtarlar, mahalle halkı ve tüm bileşenler belediye yönetimine katılacak. İlk işimiz Artvinli’nin temiz ve içilebilir bir musluk suyuna kavuşmasını sağlamak olacak” dedi

İlk iş Artvin’i temiz suya kavuşturmak
  • 07 Nisan 2019, Pazar 21:39

HÜSEYİN ŞİMŞEK

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, 2014 yılındaki yerel seçimin ardından “Kaybettiğimize en çok üzüldüm kent” dediği Artvin yeniden CHP tarafından yönetilecek. 31 Mart’ta oyların yüzde 50’sini alarak Belediye Başkanı olan Demirhan Elçin, “Çok çalıştık ve halk çalışmalarımızın karşılığını sandıkta verdi” dedi.

Artvin’in temiz su ve otopark sorunlarının öncelikli olduğunu ifade eden Elçin, yeni döneme ilişkin şu değerlendirmeleri yaptı: “31 Mart mahalli idareler seçimini kazanmamın pek çok nedeni var. İlk olarak bu seçimlere çok iyi hazırlandığımızı ve çok çalıştığımızı söyleyebilirim. Parti örgütümüz ve ekibimizle birlikte önemli bir sinerji oluşturduk. Muhteşem bir performans gösterdik. Ayrıca partimizin tüm üyeleri, özellikle il kadın kolları üyeleri, tüm Artvin’i gezdi, kapı kapı dolaştı. Büyük bir emek sonucu seçimleri kazandık. Ailem de en büyük destekçilerim arasında yer aldı. Onların hakkını ödeyemem. Eşim ve çocuklarım müthiş şekilde propagandaya yardımcı oldular. Ama başarının en büyük payı parti örgütüme ve kadınlara aittir. Onlara minnettarım.

HALK YÖNETİME KATILACAK

Propaganda sürecinde tutamadığımız hiçbir sözü vermedik. Önümüzdeki süreçte de taahhüt ettiğimiz sözleri yerine getireceğiz. Gerek sosyal projelerimize gerekse görsel projelerimize ağırlık vereceğiz ve sırasıyla hepsini hayata geçireceğiz. Muhtarlar, mahalle halkı ve tüm bileşenler belediye yönetimine katılacak. Temiz ve içilebilir su sorunu ve otopark sorunu en öncelikli sorunlarımız. Birim amirlerinden gereken bilgileri aldıktan sonra projelerimizi uygulamaya başlayacağız.

Bizim bu süreçteki temel prensibimiz, tutabileceğimiz sözler vermek oldu. Beş yıl içerisinde yapamayacağımızı düşündüğümüz hiçbir söz vermedik. Halk beni kendinden gördüğü için seçti çünkü en nihayetinde ben Artvinliyim ve Artvin’in çocuğuyum. Ailemin ve benim Artvin’de mütevazi bir yaşam tarzı var. Halkımız asla şatafattan hoşlanmıyor. Hoşlansaydı seçilen taraf biz olmazdık.”

birgun.net

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık