IRENEC 2018 - 8. Uluslararası % 100 Yenilenebilir Enerji Konferansı

IRENEC 2018 - 8. Uluslararası % 100 Yenilenebilir Enerji Konferansı

IRENEC 2018 - 8. Uluslararası % 100 Yenilenebilir Enerji Konferansı
  • 25-09-2017 12:25

Sayın Yenilenebilir Enerji Dostu

Türkiye Yenilenebilir Enerji Birliği, EUROSOLAR Türkiye olarak 2011'den bu yana her yıl ''IRENEC, Uluslararası %100 Yenilenebilir Enerji Konferansı” düzenlemekteyiz. IRENEC konferans ve sergilerinin detaylarına (program, destekleyici, sponsor ve medya sponsorları bilgilerine) www.irenec.org web sayfasından veya www.eurosolar.org.tr web sayfamızın konferanslar kısmından ulaşabilirsiniz. 

Bu yıl 7 - 10 Mayıs 2018 tarihleri arasında IRENEC Konferanslarının sekizincisini yapacağız. Konferansımız hakkında ayrıntılı bilgiyi www.irenec.org web sayfasında bulabilirsiniz.

İzleyici olarak veya tebliğ sunmak üzere, IRENEC 2018 Konferansımızda sizleri de görmek isteriz. Bildiri Özeti için son gönderim tarihi 15 Ocak 2018’dır.

IRENEC 2018’den seçilen tebliğler şu bilimsel dergilerin özel sayıları için değerlendirilecektir: International Journal of Energy Research, International Journal of Exergy, International Journal of Global Warming ve International Journal of Hydrogen Energy. Ek olarak, Springer ile seçilen bazı tebliğleri kapsayacak editörlü bir kitap yayınlanacaktır.

Bildiri özetini, web sitesinde “Konferans” başlığı altındaki “Çevrimiçi Özet Gönderimi” bölümünden gönderebilirsiniz. Ekte Bildiri Çağrısı ve Konferans Başlıkları değerlendirmenize sunulmuştur. 

Konferansın bilgisini ve ekteki Bildiri Çağrısını ilgilenebileceğini düşündüğünüz kişi ve kurumlarla da paylaşmanızı rica ederiz.

IRENEC 2018'de birlikte olmak umuduyla iyi günler dileriz.

Saygılarımızla

Prof. Dr. Tanay Sıdkı Uyar

Konferans Başkanı, IRENEC 2018 - 8. Uluslararası %100 Yenilenebilir Enerji Konferansı

Yönetim Kurulu Başkanı, Türkiye Yenilenebilir Enerji Birliği, EUROSOLAR Türkiye

Marmara Üniversitesi Enerji Ana Bilim Dalı Başkanı

-BASIN BÜLTENİ-ÇOK OKUNAN HABERLER