İRFAN SOHBETLERİ DEVAM EDİYOR

Sincan Belediyesi Kültür -Sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenen irfan sohbetleri devam ediyor. İrfan sohbetlerinin bu ayki konuğu İlahiyatçı-yazar Fatih Çıtlak oldu.

İRFAN SOHBETLERİ DEVAM EDİYOR
  • 07 Kasım 2018, Çarşamba 12:47

Sincan Belediyesi insan odaklı belediyecilik anlayışıyla hareket ediyor, kültür -sanat etkinlikleri ile Sincan halkına hizmet vermeyi sürdürüyor. Her ay irfan sohbetleri düzenleyen Sincan Belediyesi bu ay İlahiyatçı-yazar Fatih Çıtlak’ı ağırladı. Çıtlak, Sincan halkına Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in hayatını anlattı, salih bir kul olmak ve her daim imanımızı diri tutmak için tavsiyelerde bulundu.

Nereden geldik nereye giriyoruz? Yaşantımızda yaptığımız hatalar neler? gibi soruları cevaplandıran Fatih Çıtlak söyleşisinde Hadisi Şerifler ile de örnekler verdi. Çıtlak, “Birbirinizi sevmek noktasında menfaatiniz olmadığında da o insana dua ediyorsanız iman yerleşmiş demektir. Böyle insanlar bu dünya hayatını da cennet gibi yaşar” diye konuştu.

SALON DOLUP TAŞTI

İlahiyatçı-yazar Fatih Çıtlak’ı dinlemeye gelenler Lale konferans salonunu doldurdu. Programın sona ermesinin ardından Fatih Çıtlak’a günün anısına çiçek takdim edildi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık