KENT KONSEYLERİ RANT KONSEYLERİ Mİ?!

KENT KONSEYLERİNİN KURULUŞ AMACI NE? KENT KONSEYLERİNE KİMLER ÜYE OLABİLİR? KENT KONSEYLERİNDE OY KULLANMA VE SEÇME SEÇİLME USULLERİ? KENT KONSEYLERİNDE BAŞKAN VE YÜRÜTME KURULU SEÇİMLERİ, NE ANLAMA GELDİKLERİ? KENT KONSEYLERİNDE YÖNETİM TOPLANTILARI VE ALINAN KARARLAR? KENT KONSEYLERİNİN İŞLEYİŞİ VE ÇALIŞMA ŞEKLİ? KENT KONSEYLERİ BULUNDUKLARI MAHALDE NE İÇİN ÇALIŞIRLAR? KENT KONSEYLERİ KENTİN KALKINMASI VE KENTİN RANTI İÇİN Mİ EMEK HARCARLAR, YOKSA BELEDİYE BAŞKANI VE ÇEVRESİNDEKİLERİN KALKINMASI İÇİN RANT MI SAĞLARLAR?

KENT KONSEYLERİ RANT KONSEYLERİ Mİ?!
  • 19 Temmuz 2019, Cuma 16:20

KENT KONSEYLERİNİN KURULUŞ AMACI NE?
KENT KONSEYLERİNE KİMLER ÜYE OLABİLİR?
KENT KONSEYLERİNDE OY KULLANMA VE SEÇME SEÇİLME USULLERİ?
KENT KONSEYLERİNDE BAŞKAN VE YÜRÜTME KURULU SEÇİMLERİ, NE ANLAMA GELDİKLERİ?
KENT KONSEYLERİNDE YÖNETİM TOPLANTILARI VE ALINAN KARARLAR?
KENT KONSEYLERİNİN İŞLEYİŞİ VE ÇALIŞMA ŞEKLİ?
KENT KONSEYLERİ BULUNDUKLARI MAHALDE NE İÇİN ÇALIŞIRLAR?
KENT KONSEYLERİ KENTİN KALKINMASI VE KENTİN RANTI İÇİN Mİ EMEK HARCARLAR, YOKSA BELEDİYE BAŞKANI VE ÇEVRESİNDEKİLERİN KALKINMASI İÇİN RANT MI SAĞLARLAR?

SORU ÇOK, CEVAP YOK. AYRICA BU KENT KONSEYLERİ İLE İLGİLİ YASAL DÜZENLEME MEVCUT. İLLERDE İLÇELERDE KONSEYLERİN NASIL OLUŞACAĞI, KİMLERDEN OLUŞACAĞI, SEÇİMLERİN NASIL YAPILACAĞI VE NASIL ÇALIŞILACAĞI BELLİ. 

AMMA VELAKİN MERSİN BİR GARİP YER. BURADA KENT KONSEYLERİDE FARKLI ÇALIŞIYOR. SOSYAL MEDYADA HERGÜN YENİ BİR FİKİR TARTIŞMAYA AÇILIYOR. KENT KONSEYLERİNİN YAPTIĞI ÇALIŞMALAR VE KENTE FAYDA İLE ZARARLARINI ELE ALIYORUZ...

FİKRİ OLAN YAZSIN...

e-posta: batuhansezerhaberanaliz06@gmail.com 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık