Koç “Gazeteciler haksızlıklara gözlerini kapatmaz”

Cumhuriyet Halk Partisi Mezitli Belediye Başkan A. Adayı Sinan Koç, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde yayınladığı mesajda medya mensuplarının inançlarını, çalışma azimlerini, kararlılıklarını kaybetmeden, yanlışlara ve haksızlıklara gözlerini kapatmadan, halkın haber ve bilgi alma özgürlüğü için çalışmaya devam edeceklerinden emin olduğunu söyleyerek Gazeteciler Günü’nü kutladı. 

Koç “Gazeteciler haksızlıklara gözlerini kapatmaz”
  • 10 Ocak 2019, Perşembe 13:40

MEJDEL ASLAN-  Cumhuriyet Halk Partisi Mezitli Belediye Başkan A. Adayı Sinan Koç, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde yayınladığı mesajda medya mensuplarının inançlarını, çalışma azimlerini, kararlılıklarını kaybetmeden, yanlışlara ve haksızlıklara gözlerini kapatmadan, halkın haber ve bilgi alma özgürlüğü için çalışmaya devam edeceklerinden emin olduğunu söyleyerek Gazeteciler Günü’nü kutladı. 

CHP’li Koç, yayınladığı mesajında meslek ilke ve etiğine vurgu yaparak şu ifadeleri kullandı: “Anayasal güvenceye rağmen basın özgürlüğünün hiçe sayıldığı, medyanın tek sesli bir yapıya büründürülüp gazetecilik mesleğinin itibarsızlaştırıldığı bu dönemde, meslek ilke ve etiğine uygun hareket etmekte direnen tüm basın emekçilerimizi kutluyorum.”

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık