Kürsüde Karaarslan salonda Kılıçdaroğlu

FATİH ŞENDİL YENİ ASIR GAZETESİNDE VE İNTERNET SİTESİNDE HABERİ DUYURDU. İŞTE O HABER...

Kürsüde Karaarslan salonda Kılıçdaroğlu
  • 08 Aralık 2018, Cumartesi 14:21

FATİH ŞENDİL- YENİ ASIR

Yeni Asır, Türkiye'yi işgal etmek amacıyla gerçekleştirilen 15 Temmuz Darbe Girişimi sonrası hain terör örgütü FETÖ'nün CHP'li belediyeler imamı olduğu ortaya çıkan ve tutuklanıp serbest kalınca kayıplara karışan Erkan Karaarslan'ın CHP'yle olan yakın ilişkisini belgeleyen yeni fotoğraflara ulaştı. Karaarslan'ın sadece Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve birçok CHP'li belediyeye danışmanlık yapmadığı bizzat CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na bile akıl verdiği ortaya çıktı. Karaarslan'ın 15 Haziran 2014'te Kılıçdaroğlu, kurmayları ve tüm CHP'li belediye başkanlarının da katıldığı bir toplantıda kürsüye çıkıp sunum yaptığı fotoğraflarla belgelendi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba'nın da sosyal medya hesabından söz konusu toplantıya Kemal Kılıçdaroğlu'nun da katıldığı ve sunumları izlediğini belirten bir mesaj paylaştığı görüldü.
Öte yandan CHP'nin İstanbul Belediye Başkan adayı yapılacağı konuşulan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun da sosyal medyada paylaştığı bir mesajla FETÖ imamı Erkan Karaarslan'a katıldığı bir eğitim programı nedeniyle teşekkür ettiği ortaya çıktı.15 Haziran 2014 tarihinde Eskişehir'de CHP'li belediye başkanları toplantısında sunum yaptırılan FETÖ'nün belediyeler imamı Karaarslan'ın bu etkinlikte kürsüye çıkmasına aracılık eden kişinin de Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu olduğu öğrenildi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık