LÜTFİ ELVAN HEM SÖZ HEM TALİMAT VERDİ

Mersin'de incelemelerde bulunan Eski Bakan Lütfi Elvan Akdeniz ilçesi Beşyol Çakmak caddesi esnafı ile görüştü. O sırada o civarda bulunan eski defterdarlık ve tapu olarak kullanılan binanın durumu vatandaşlarca gündeme getirildi. Elvan, Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak'a dönüp sordu. Kime ait. O da Maliyeye dedi. Tamam devralın, onarın, gerekli güçlendirmeleri yapın Tapuyu buraya taşıyın. Onlara kiraya verin. Esnafın yüü gülsün talimatını ve sözünü verdi.

LÜTFİ ELVAN HEM SÖZ HEM TALİMAT VERDİ
  • 17 Ağustos 2019, Cumartesi 16:40

Mersin'de incelemelerde bulunan Eski Bakan Ak Partili Lütfi Elvan, Akdeniz ilçesi Beşyol Çakmak caddesi esnafı ile görüştü. O sırada o civarda bulunan eski defterdarlık ve tapu olarak kullanılan binanın durumu vatandaşlarca gündeme getirildi. Elvan, Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak'a dönüp sordu. Kime ait. O da Maliyeye dedi. Tamam devralın, onarın, gerekli güçlendirmeleri yapın Tapuyu buraya taşıyın. Onlara kiraya verin. Esnafın yüzü gülsün talimatını ve sözünü verdi. 

Bildiğiniz üzere bizde bu konuda bir iki kez seslenmiş haber yapmıştık.BakAnın bu sözünün ve talimatının Yenimahalle halkı adına takipçisi olacağız. İnşaallah hayırlara vesile olur.

AKDENÄ°Z BELEDÄ°YESÄ°NDEN Ä°STEK VAR

KONU İLE İLGİLİ HABERİMİZİN LİNKİ: http://www.haberanaliz.net/gundem/akdeniz-belediyesinden-istek-var/6092

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık