MEBİDER'de Aytekin Kemik Dönemi

Mersin Bürokratlar ve İş Adamları Derneği (MEBİDER), yeni yönetim kurulunu oluşturdu. Yapılan toplantıda yeni başkan Mersin İl Sağlık Müdürü Aytekin Kemik olurken, başkan yardımcılığına ise Hamit İzol ve Yılmaz Şahin seçildi.

MEBİDER'de Aytekin Kemik Dönemi
  • 07-08-2017 09:23

Mersin Bürokratlar ve İş Adamları Derneği (MEBİDER) üyeleri, yeni görev dağılımı için toplandı. Dernek binasında yapılan toplantıda yönetim, şu isimlerden oluştu:
 
Başkan:  Aytekin Kemik
Başkan Yardımcısı:A.Hamit İzol
Başkan Yardımcısı: Yılmaz Şahin
Genel Sekreter: İlhan Ege
Muhasip Üye: Osman Çelik  
Y.K. Üyesi: Mehmet Deniz
Y.K. Üyesi:Adem Koca
Y.K. Üyesi:Gülseyran Keskin Aslan
Y.K. Üyesi:Reşat Ovalı
 
Denetleme Kurulunda ise şu isimler yer alıyor:
 
Başkan:Aytur Gezer
D.K Üyesi: Orhan Çetinkaya
D.K. Üyesi: Hasan Basri Köker
 
“Her Fikre Açığız”
 
MEBİDER’in asıl amacının Mersin insanını kaynaştırmak ve Mersin’i geliştirmek için yapılabilecek projelerin her birine destek vermek olduğunu söyleyen MEBİDER’in yeni başkanı Aytekin Kemik, “Mersin’, Türkiye’nin bir karışımı. Biz, bu karışımdaki insanların birbirine daha sıcak bakmasını, Mersin’in gelişiminde hep bir arada bu kültür birliğini sağlamasını ve Mersin’deki bu coğrafik yapının getirmiş olduğu o değişik demografik çizgileri Türkiye geneline yansıtmak istiyoruz.  ‘Türkiye’de böyle bir birlik var, bu birlik Mersin’de’ demek istiyoruz. Türkiye’deki bütün insanların bir arada, hep birlikte sisteme katkı koyarak ülkemizi geliştirmek için o insanların önünü açmak istiyoruz. Burada ilk örneği göstermek istiyoruz. ‘Mersin’imize ne katkı koyabiliriz’, ‘Bu koyduğumuz katkıyla Türkiye’ye nasıl ışık tutabiliriz’ onun çalışmalarını yapmak üzere bir aradayız.Yeni bir yönetim oluştu. Her fikre açığız. Bu fikirlerle bütün insanımıza yine kardeşliği, birliği, beraberliği empoze etmek üzere, bütün insanlarımızın hayat seviyesini yükseltmek için nasıl katkı koyabiliriz, bunun çalışması içerisinde olacağız ve inşallah başarılı olacağız” şeklinde konuştu.

-mersintime-ÇOK OKUNAN HABERLER