MERSİN AK PARTİNİN GÜLEN YÜZÜ TANER BOZ'DA ARTIK DEĞİŞTİRİN ŞU YÖNETİMİ DEDİ

MERSİN AK PARTİNİN GÜLEN YÜZÜ TANER BOZ'DA ARTIK DEĞİŞTİRİN ŞU YÖNETİMİ DEDİ AVUKAT OLAN TANER BOZ AK PARTİYE ÇOK EMEK VERDİ. BAKIN BU GÜN NELER YAZIP PAYLAŞMIŞ... İŞTE O PAYLAŞIMI...

MERSİN AK PARTİNİN GÜLEN YÜZÜ TANER BOZ'DA ARTIK DEĞİŞTİRİN ŞU YÖNETİMİ DEDİ
  • 04 Ağustos 2019, Pazar 22:00

#AKPARTİ 'DE DEĞİŞİM OLUR MU ?
(Milletin Partisini bu hale getirenlere yazıklar olsun)
(24 Hazirandan ders alınmadı. 31 Mart tan ders alınmadı(İstanbul Hezimeti)...
AYNI ŞEYLERİ YAPARAK FARKLI SONUÇ BEKLENMEZ REİS...
Normal şartlarda AK Parti’de değişim olur muydu? Hayır olmazdı tabiki. Bazı yanlışlar yerel seçimleri ciddi biçimde etkileyince parti içinde değişim baskıları otomatikman gelmeye başladı.
Değişim güzeldir. Ancak doğru zamanda ve doğru kişilerle olursa.

Artık herkes farkında. Ciddi bir sorun var ve değişim zaruridir. Ancak çok ama çok önemli 5 kriter var.

1-) DEĞİŞİM BECAYİŞ ŞEKİLİNDE OLMAMALI;Birini bir yerden alıp başka bir yere, onu da oradan alıp boşalan yere olursa buna değişim denmez.Köklü değişiklik şart.Halef Selef ilişkisi kesilmelidir. Önceki başkanların işaret ettiği kişilere görev verilmemelidir.

2-) Değişiklikler yapılırken SADECE MAKAM PROTOKOL değişmemeli YETKİ DEVRİ de açık bir şekilde verilmeli,

3-) İşi EHLİNE vererek LİYAKATE önem verilmeli, doğru bildiğini söyleyebilen dik durabilen ama diklenmeyen kişilere görev verilmeli,(Özellikle secimde veya sonrasında parti için davası için SAHADA emek verenlere sahip çıkılmalı. Bir İŞ ortamında şu vekilin bu vekilin adamı diye öncelik tanınmamalıdir)

4-) Tek başına karar verilmemeli ve görev verilen kişilerle istişare yapılmalı.

5-) Halkin TEVECCÜHÜNE MAZHAR olmuş GÖNÜL EHLİ (ALLAH RIZASINIKAZANMAK İÇİN ÇALIŞANLARDAN) Kişilerden teşkilat oluşturulmalıdır.KASA(Para) MASA(Koltuk Sevadilisi halka TEPEDEN bakan) NİSA (Kadın Düşkünü ) kişilere asla yer verilmemelidir.

Naçizane söylüyorum, lütfen kimse beni yanlış anlamasın ve kızmasın. Bu kriterlerle değişim olmaz ise net söylüyorum değişim yeni değişimleri mutlaka getirir.Yeni kurulacak partilerin önü açılmış olacak kendine değer verilmeyen #AKPARTİ Kurucuları dahi yeni partilerde görev alacaktır. 
DOST ACI SÖYLER ÇÜNKÜ DOĞRUYU SÖYLER.
( 26.DONEM AKPARTİ 8.SIRA MILLETVEKILI ADAYI 31 MART YEREL SEÇİM MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN A.ADAYI- MEZİTLİ İLÇE BELEDİYE BAŞKAN A.ADAYI)
NOT;5 YILDIR HER SEÇIMDE VEDE SECIM SONRASI EMEK VEREN ADAMIM TARAFIMA HICBIR GÖREV VERILMEDI. REFERANS OLDUĞUM HICBIR KIŞİNİN İŞİ GÖRÜLMEDİ. (SECIMDE 3 GENÇ ŞÖFÖRLUGUMU YAPTI HICBIRINI İŞE ALDIRAMADIM.MADDİ DURUMLARI KÖTÜ OLDUĞU ICRALIK OLDUKLARI HALDE EŞLERİNI DAHİ İŞKURA TYP YE ALDIRAMADIM. BERABER AYNI LİSTEDE YER ALDIĞIM SECILEN MILLETVEKILI SECILDIKTEN 2 AY SONRA BENI ARAYARAK BENIM TELEFONUMU HALKA VERME... Demiştir.SEÇİLEMEYEN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI OLARAK SAYIN BAKANIMIZ Lütfi Elvan ı ziyaret için bir-çok defa makamını arayıp randevu istedik isim yazdırdık bir defa dahi geri dönulmedi.)

AV. TANER BOZ'UN PAYLAŞIMI YUKARIDA....

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık