MERSİN HAK ETTİĞİ YATIRIMI ALACAK

CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Prof. Dr. Aytuğ Atıcı,saha çalışmalarıyla projelerini anlatmaya devam ediyor.

MERSİN HAK ETTİĞİ YATIRIMI ALACAK
  • 26 Kasım 2018, Pazartesi 10:38

Akdeniz ilçesinin Şevket Sümer mahallesinde çalışmalarını sürdüren AytuğAtıcı, “Mersin vergi tahakkukunda Türkiye genelinde 6. sırada olan çalışkan bir kent.Ayrıca verginin ödenmesi yönünden de 3. sıradayız. Yatırım almaya gelince ise 26.oluyoruz. Kısacası iyi yönetilmiyoruz, bir türlü hak ettiğimizi alamıyoruz. Sizleresenelerce hekim ve milletvekili olarak hizmet etmiş bir kişi olarak söz veriyorum;Mersin hak ettiği yatırımı alacak. Bizim yönettiğimiz Mersin’de ulaşım ve işsizlik sorunolmaktan çıkacak.” ifadelerini kullandı.

MERSİN’İN GÜNEŞİ HEPİMİZE YETER

Hal mahallesinde çalışmalarına devam eden Atıcı, “Mersin’de yapımı devameden nükleer santral, balık çiftlikleri, termik santraller, çimento fabrikaları çevreye çokağır zararlar vermektedir. Oysaki Mersin güneş enerjisi yönünden çok şanslı birkenttir. Yenilenebilir enerjiyi sonuna kadar destekleyeceğiz. Kuracağımız güneşenerjisi kooperatifleri ile temiz enerji üreteceğiz. Mersin’in güneşi hepimize yeter.”dedi.

Yaptığı çalışmalarda partilerin ittifak konusuna değinen Atıcı, siyasette birçokdeğişkenin olduğunu söyleyerek, yıllardır halkın istekleri, sorunlarını çözmek için alançalışmaları yaptığını belirtti. Aytuğ Atıcı, “Yaptığım çalışmalarda gördüm ki asıl olantabanın ittifakıdır. Üst yönetimler ne karar verirse versin, halk gönüllere girmeyenadayın yanında durmamıştır. O yüzden partimiz en doğru kararı vererek, halkıngönlüne girmiş adaylarla yol yürüyecektir” dedi.

HERHANGİ BİR İLÇEYE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLMAM SÖZ KONUSUDAHİ OLAMAZ

Bir vatandaşın, ‘Büyükşehir olmazsa ilçe belediyelerine aday olur musunuz?’sorusuna, “Bazı kişiler böyle dedikodular çıkarıyormuş. Bizim Büyükşehir iddiamızsonuna kadar devam edecek. İlçe belediye başkanlıkları için birçok değerliarkadaşımız başvurusunu yaptı ve görev bekliyorlar. Herkes beni ‘sözünün eri’ olarakbilir. Böyle bir adaylık söz konusu dahi olamaz” diyerek cevap verdi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık