Mersin MHP’li Büyükşehir Belediyesi Basın’dan İhale

Mersin Büyükşehir Belediyesi Basın yayın halkla ilişkiler dairesi başkanlığı geniş kapsamlı baskı ve materyal malzeme ihalesine çıktı.

Mersin MHP’li Büyükşehir Belediyesi Basın’dan İhale
  • 30-04-2017 18:27

ANKARA- Mersin MHP’li Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı 2017 yılı sonuna kadar kullanacağı basılı malzeme ile materyaller için toplu olarak ihale yapıyor. İhale 16.5.2017 günü saat 10.30 yapılacak denmiş. İhale KİK’de 2017/145886 kayıt numarası ile AÇIK ihale olarak yayınlandı. İlgili ihalenin Kamu ihale Kurumu EKAP sayfasındaki bilgilerini içeren görüntüyü FOTO olarak yayınlıyorum. Aşağıda.

İdari şartnamesinin ilk sayfasını burada aşağıda foto görüntü olarak yayınlıyorum. Ayrıca yaptırılacak işlerin listesini ve miktarını gösterir tabloyu da yayınlıyorum.

Bu ihaleye ait iki ayrı teknik şartname hazırlanmış. MATBAA VE BASKI MATERYALLERİ İÇİN AYRI TEKNİK ŞARTNAME, TANITIM MATERYALLERİ, MONTAJI HİZMETİ ALIM İŞİ İÇİN İSE AYRI TEKNİK ŞARTNAME HAZIRLANMIŞ.

Her iki teknik şartnamede de hazırlayan ve imza altına alanlar aynı. Ancak her iki teknik şartnamenin belirli sayfalarını burada yayınlama gereği gördüm. Dikkatli incelemenizde fayda var. Altını çizdiğim noktalara dikkatlice bakınız. Dikkatlice okuyunuz. Ucu açık, idarenin tasarrufuna bırakılan amir hükümler konulur mu bilmiyorum. Bilenler kanaat versin. Bu arada işe teklif vermek isteyenlerde incelesinler…ÇOK OKUNAN HABERLER