MERSİN'Lİ KÜRŞAT ABİSİNİ ARIYOR

MERSİN ESKİ MİLLETVEKİLİ VE BAKANLARIMIZDAN KÜRŞAT TÜZMEN ŞU SIRALAR KAMUOYUNDA OLDUKÇA FAZLA DİLLENDİRİLİYOR. HERKES ONUN ARTIK SAHAYA İNMESİNİ VE MERSİN'Lİ İLE KUCAKLAŞMASINI İSTİYOR.

MERSİN'Lİ KÜRŞAT ABİSİNİ ARIYOR
  • 14-09-2017 12:35

Mersin Ak Parti eski milletvekili ve bakanlarımızdan Kürşat Tüzmen'in sahaya inerek partiye sahip çıkmasını isteyen partililer, kendisine NEREDESİN KÜRŞAT ABİ diye sesleniyorlar.

Mersin yöre halkınında çok sevdiği, bilgi ve birikimi ile sosyal çalışmalarıyla halkın gönlünde taht kuran KÜRŞAT TÜZMEN için Mersin'in ona ihtiyacı var, Mersin'liler olarak siyasette aktif olarak görmek istiyoruz, Ak Partide çok emeği var, gelsin bu zor günlerde hem partisine hem Mersin'e hizmet için sahaya insin diyorlar.

Yaklaşan yerel genel seçimler öncesi değişik isimlerin ortaya atıldığı dönemde, KÜRŞAT TÜZMEN'İN aktkif siyasete başlaması ile Mersin'in kaderinin değişeceğinin altını çizen bölge halkı, ona MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DA YAKIŞIR. Böyle bir isim çıktığı anda silme götürür. Kendisi sevilen sayılan insan olduğu kadar, aktif, enerjik, dinamik ve donanımlı bir insan diyorlar.

Bizde bu duyguları sevgili eski bakanımız ve çevresine ayrıca kamuoyuna duyurmak istedik.

NEREDESİN KÜRŞAT ABİ....

ÖZEL-HABER

haberanaliz.netÇOK OKUNAN HABERLER