MERSİN'Lİ MİMAR ABDULLAH YILMAZ İLGİLİLERE SESLENDİ

MERSİN'Lİ MİMAR ABDULLAH YILMAZ İLGİLİLERE SESLENDİ 2014-2019 MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ STRATEJİK PLANINDA ÖN GÖRÜLEN GÖSTERGELERİN NE ORANDA GERÇEKLEŞTİĞİ , GERÇEKLEŞMEYEN GÖSTERGELERİN DOĞRU BELİRLENİP BELİRLENMEDİĞİ YENİ PLAN İÇİN BİR IŞIK OLACAKTIR .... DİLERİM SAYIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI VAHAP SEÇER BEY, "DEVR-İ SABIK YARATMAYACAĞIM" SÖZÜNÜN KAPSAMINA, SAYIN BURHANETTİN KOCAMAZ'IN KARNE NOTUNUN MERSİN KAMUYUNA DA AÇIKLANMASINI ALMAZ..

MERSİN'Lİ MİMAR ABDULLAH YILMAZ İLGİLİLERE SESLENDİ
  • 16 Ağustos 2019, Cuma 12:08

MERSİN 2019 - 2024 STRATEJİK PLANLAR İLGİLİ ÇALIŞTAYLARDA, mevcut 2014-2019 dönemine ait, sayın kocamaz'ca hazırlanan Mersin Büyükşehir Belediyesi stratejik planın değerlendirilmesi, planın uygulanan döneme ilişkin olan hedef ve göstergeler bazında gerçekleşme düzeyi ile başarı ve başarısızlık nedenlerini içeren gündem maddesi BASINDA, KAMUOYUNDA hiç paylaşılmadı..
Oysaki, hazırlanmakta olan 2019—2024 Stratejik Plan için amaç, hedef ve performans göstergelerinin doğru bir çerçevede belirlenmesini sağlamak ancak daha önceki plandaki TESBİTLERLE OLACAKTIR.

2014-2019 MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ STRATEJİK PLANINDA ÖN GÖRÜLEN GÖSTERGELERİN NE ORANDA GERÇEKLEŞTİĞİ , GERÇEKLEŞMEYEN GÖSTERGELERİN DOĞRU BELİRLENİP BELİRLENMEDİĞİ YENİ PLAN İÇİN BİR IŞIK OLACAKTIR ....
DİLERİM SAYIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI VAHAP SEÇER BEY, "DEVR-İ SABIK YARATMAYACAĞIM" SÖZÜNÜN KAPSAMINA, SAYIN BURHANETTİN KOCAMAZ'IN KARNE NOTUNUN MERSİN KAMUYUNA DA AÇIKLANMASINI ALMAZ..
SELAM VE SEVGİLERİMLE..
MİMAR ABDULLAH YILMAZ

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık