MERSİN'Lİ ŞÜKRÜ YÜKSEL YAZDI: ASFALTA TOPRAKLA YAMA...

MERSİNLİ ESKİ SPORCU, MİLLİ HAKEM, FAAL FUTBOL HAKEMLERİ DERNEK BAŞKANI, TFF TEMSİLCİSİ, GÖZLEMCİ, KULÜP YÖNETİCİSİ, MHP ESKİ İL YÖNETİCİSİ MERSİN'Lİ ŞÜKRÜ YÜKSEL YAZDI: ASFALTA TOPRAKLA YAMA...

MERSİN'Lİ ŞÜKRÜ YÜKSEL YAZDI: ASFALTA TOPRAKLA YAMA...
  • 25 Temmuz 2019, Perşembe 10:32

Yol, su, elektrik

Benim çocukluğumda bu hizmetlerden Sorumlu belediyelerdi.

Sonra bu görevlerden elektrik ayrıldı. Yol ve su belediyelerde kaldı. Daha Sonra çıkan b.şehir yasasıyla su b.şehirin görev ve Sorumluluk alanına verildi.

Alt kademe belediyelerinin sorumluluğu sadece sokaklar ve çöp toplama işi oldu.

Mersin de alt kademe belediyeleri çöp toplamada başarılı, bir sorun görünmüyor. Çöp ayrıştırma, çöp konteynerlerinin modernize edilmesi gibi konular akıllarından bile geçmiyor, neyse buna razıyız.

Resimdeki toprak yol yaması Toroslar bölgesinde, bunlardan yüzlerce var ve diğer belediyelerde ve b.şehirde durum farklı değil.

Toroslar belediyesinin bir sanat etkinliğini bilbortlarda gördüm 42 mahallede gösterim felan. konserler, geceler kakara kikiri işler.

Vatandaş olarak soruyorum tüm belediye başkanlarına

Arkadaş sizin asli işiniz yol yapmak mevcut yolları korumak bakımını düzgün yapmak.

Yolun yamasını yapamayan, toprakla yamayan vatandaşı tozun içinde bırakan, trafik düzeninin bozulmasına sebep olan beceriksiz adamlar, siz bir asfalt yamasını yapamıyorsunuz.

Yok 72 proje 62 proje, mersini uçuracak projeler festival, falan sanatçının filan konseri..

Yav kardeşim önce asli işinizi yapın işinizi yeni asfaltta istemiyoruz adam gibi yama yapın.

Binlerce personeliniz var yüzlerce aracınız var ne işe yarar ne işe anlatın bir cevap verin halka hesap verin.

Halkın demokrasiye olan inancını kırıyorsunuz.

Ben şahsen artık belediyeler kapansın valiler aynı zamanda Belediye başkanı olsun istiyorum, lanet olsun bizi bu düşünceye getirdiniz.

B.şehir belediyesi kasisler senin görevin, bu kasisleri bir düzene koy, ilgili kuruldan kararları çıkart kasis yönetmenliğine göre uygulama yap 1 torba çimento bulan kafasına göre kasis yapıyor, kasis yapmanın da bir yasası talimatı var biliyor musunuz acaba. Ancak maaş alın, mesai yazdırın yatın. Kim görevini yapmadan maaş alıyorsa bu milletin alın teriyle ödediği vergilerden haram, zıkkım, zehir olsun.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık