MHP Mersin İl Başkanı Ses Getiriyor!

Kısa süre önce atama suretiyle göreve başlayan Atsız Afşin Yılmaz bölgede müthiş ses getirdi.

MHP Mersin İl Başkanı Ses Getiriyor!
  • 03-07-2017 16:45

Mersin ve yöresini adım adım gezen Yılmaz, partiye gönül vermiş yaşlıların evlerinin kapısını tek tek çaldı ve onlara misafir olup dinledi. Bu arada Mersin merkezdeki tüm yaylalara bizzat gidip yerinde inceleme yapan Afşin Atsız Yılmaz, obanın çocuğu olduğu için tüm köy ve beldeleri de tarıyor.

Göreve gelmesinin ardından az bir zaman geçmiş olmasına rağmen, dirayetli kararları, dik duruşu, omurgalı duruşu, kimseye boyun eğememe gibi hasletleri, dürüst kişiliğiyle parti tabanında büyük beğeni kazanıyor.

Konuşmaları ve beyanatları ile de ülkücü misyonun tüm özelliklerini üzerinde taşıyan Atsız Afşin Yılmaz, şehrin yönetimindeki dinamiklerinde de beğeni ve güven kazandı.

Bu arada kendi sosyal paylaşım sayfasından da zaman zaman fikir beyan eden Yılmaz’ın bir iki paylaşımını aşağıda sunuyoruz.

Şirazesinden çıkan Türk devlet geleneğini yeniden yerine oturtabilmek için, Sayın Genel Başkanımız önemli bir hamle yapmıştır. Siyaseti yakından takip edenler, dünü hatırlayanlar bilirler ki Sayın Genel Başkanımızın insiyatif aldığı her krizde Türk Devleti ve Türk demokrasisi kazanmıştır. 1999 koalisyonu böyledir. 2002 seçimleri böyledir. 367 krizi böyledir. Bugün de böyle bir dönemdeyiz. Liderimiz bugüne kadar hep haklı çıktı. Bölücü terör örgütüne meşruiyet kazandırma çalışmaları, çoklu etnik temelli bir anlayıştan, kurucu iradenin ortaya koyduğu “Milli Devlet, Tek Millet” anlayışına dönebilmek, milli kadroları iktidara getirmek ancak Liderimizin bugünkü stratejisi ile mümkündür.

Av.Atsız Afşin Yılmaz - MHP Mersin il başkanıÇOK OKUNAN HABERLER