MHP Mersin İl Başkanı:

MHP Mersin İl Başkanı: "ÜLKÜCÜLERİN EKMEĞİ İLE OYNAMA“ dedi ve kendi sayfasından herkese açık profil ile paylaşım yaptı. Ülkücü olup, partisinden ve davasından vazgeçmeyen Belediye Çalışanlarının birer ikişer sürülmesinden ve işinden edilmesinden sonra sessizliğini bozan MHP il Başkanı Ülkücü misyonun dava adamı ZEYNEL UĞUR GÖLGELİ, ilgilisine ve yetkilisine çok açık ve net bir şekilde seslendi.

MHP Mersin İl Başkanı:
  • 17 Ocak 2019, Perşembe 10:32

MHP Mersin İl Başkanı: "ÜLKÜCÜLERİN EKMEĞİ İLE OYNAMA“ dedi ve kendi sayfasından herkese açık profil ile paylaşım yaptı.

Ülkücü olup, partisinden ve davasından vazgeçmeyen Mersin Büyükşehir Belediye Çalışanlarının birer ikişer sürülmesinden ve işinden edilmesinden sonra sessizliğini bozan MHP il Başkanı Ülkücü misyonun dava adamı ZEYNEL UĞUR GÖLGELİ, ilgilisine ve yetkilisine çok açık ve net bir şekilde seslendi.

Paylaşımı yüzlerce beğeni alırken bir o kadar paylaşım yapıldı. Mersin MHP il başkanlığına geldiği günden beri duruşunu, çizgisini hiç bozmayan, dürüstlüğünden taviz vermeyen, onurlu dik duruş sergileyen, takdire şayan çalışmalar sergileyen, ülkücü kimliği layıkı ile taşıyan, İL BAŞKANI ZEYNEL UĞUR GÖLGELİ, tüm ülkücüler tarafından çok seviliyor.

İşte o paylaşımı:

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık