MUSTAFA ERİM'DEN GÖKTAŞ'A ANLAMLI HEDİYE

MUSTAFA ERİM'DEN, ÇETKODER GENEL BAŞKANI MUSTAFA GÖKTAŞ'A ANLAMLI HEDİYE

MUSTAFA ERİM'DEN GÖKTAŞ'A ANLAMLI HEDİYE
  • 02 Kasım 2018, Cuma 11:03

KENT TARİHİ MÜZESİNİ MERSİN'E KAZANDIRDIĞI GİBİ ÇOK SAYIDA TARİHİ ESERİ MERSİN'E KAZANDIRAN, BAŞARILI ÇALIŞMALARI İLE HALKIN GÖNLÜNDE TAHT KURAN MUSTAFA ERİM, YİNE MERSİN'İN ENDER İNSANLARINDAN ÇALIŞKAN VE AZİMLİ,, MERSİN'E KATMA DEĞER YARATAN, GAZETECİ- YAZAR VE İKTİSATÇI, ÇEVRE VE TÜKETİCİ HAKLARINI KORUMA DERNEĞİ (ÇETKODER) GENEL BAŞKANI MUSTAFA GÖKTAŞ'A, KENT TARİHİ MÜZESİNDEKİ ETKİNLİĞE KATILIM SONRASI, SÜPRİZ YAPARAK, KENDİSİNİN YAZDIĞI "İÇEL SANCAĞI VE ANAMUR KAZASI" İSİMLİ KİTABINI HEDİYE ETTİ. 

BU ARADA KENTE KATMA DEĞER YARATAN HERKESTEN ALLAH RAZI OLSUN DİYEN ERİM, DAVETLİ MİSAFİRLERE, ÇETKODER GENEL BAŞKANI GÖKTAŞ'IN VATANA, MİLLETE, DEVLETE KARŞI YAPMIŞ OLDUĞU ANLAMLI VE KARŞILIKSIZ HİZMETLERİ DİLE GETİRDİ.

MUSTAFA ERİM MERSİN'İN SANAT, KÜLTÜR, SPOR, SİYASET, SOSYAL ALANINDA ÇOK BÜYÜK EMEK VE KATKILARI OLAN, MERSİN'E KARŞILIKSIZ SAHİP ÇIKAN ENDER ŞAHSİYETLERDEN BİRİSİ.

OLUŞTURDUĞU KENT MÜZESİNDE FEVKALADE GÜZEL BİR KÜTÜPHANE MEYDANA GETİRMİŞ. HEM MODERN ÇAĞA HİZMET EDİYOR, HEM İSLAM ALEMİNE. AYRI AYRI KÜTÜPHANELER VE DERSLİKLER. HALKIN KULLANIMINA AÇIK. 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık