Ne oldu MEDO’ya?!

Seçim vaatleri ve sözleri arasında bastırılan kitapçıktaki önemli proje bir türlü hayata geçemedi...

Ne oldu MEDO’ya?!
  • 19-07-2017 14:33

Mersin MHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ın seçim vaatleri içinde olan MEDO projesi bu güne kadar bir türlü hayata geçemedi.

Konu ile ilgili, “Piri Reis, Turgut Reis, Barbaros Hayrettin, Mersin’de de Burhanettin!” başlığı altında haber sitemizde 8.9.2014 günü bir köşe yazısı yazarak, durumun ciddiyetinden bahisle ve alt yapısının olmadığını, bu işin olamayacağının altını çizerek ilgili ve yetkilisine o zaman seslenmiştik.

İşte o yazımızın linki:

http://www.haberanaliz.net/yazarlar/gazeteci-gozuyle/piri-reis-turgut-reis-barbaros-hayrettin-mersinde-de-burhanettin/34

LÜTFEN YUKARIDAKİ LİNKİN ÜZERİNİ TIKLAYIP GEÇMİŞTE YAZDIĞIMIZ O MAKALEYİ OKUYUNUZ…

Bu yazıyı seçildiği günlerden 5 ay sonra yazınca, bizlere “ooo, ne oluyor size, daha yeni başlandı, düne kadar nerdeydiniz, önceki başkanı neden yazmıyordunuz“ gibi hakkımızda türlü çeşitli söylemler geliştirenler olmuştu.

Hâlbuki kendisinden önceki başkanı da yazıyorduk ve biz yazarken, o dönemde de basın içinde ensesini kaşıyan oldukça çoktu.

Bizde ondan sonra BU KONU İLE İLGİLİ bekledik.

Aradan epey bir zaman geçti.

Bugün geldik 2017 yılının Temmuz sonlarına.

Şimdi soruyoruz.

Ne Oldu bu MEDO?

O yazımızda demiştik, Mersin sahil şeridi buna uygun değil, yeterli liman ve yanaşma yeri yok, bu hayali bir proje, lafta kalır diye...

2019 seçimleri yaklaşıyor…

Verilen söz ve vaat havada mı kalacak?!

Verdiğiniz sözü nasıl gerçekleştirmeyi düşünüyorsunuz?ÇOK OKUNAN HABERLER