Toroslar’a Güvenilir Bir İsim

Mersin’in çok yakinen tanıdığı Gazeteci Yazar Vahap Şehitoğlu, Toroslar ilçesinde CHP’den Belediye Meclis Üyesi aday adayı. Herkesin sevdiği sima ve YİĞİT İNSAN sözü ile anılıyor.

Toroslar’a Güvenilir Bir İsim
  • 06 Şubat 2019, Çarşamba 18:24

Yerel seçimler hızla yaklaşıyor. Sandığa az bir süre kaldı. Bu arada partilerin başkan adayları belli oldu. Şimdi meclis üyelikleri için yarış başladı. Mersin’in Toroslar ilçesinde CHP çatısında aday adayı olan Gazeteci yazar Vahap Şehitoğlu, yıllara dayalı tecrübesi ve insanlara olan sevgisi ile çalışmasını sürdürüyor.

Gazeteci Yazar Vahap Şehitoğlu, Çevre Ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği (ÇETKODER) Genel Başkanı Gazeteci Yazar ve iktisatçı Mustafa Göktaş ile hafta sonunda bir araya gelerek sohbet ettiler.

CHP çatısı altında seçimler için büyük mücadele veren Şehitoğlu, bu sohbette, “nasip olur ise benim meclis üyeliğimde bir dakika boş durmayacağım. Yöreye hizmetin en kaliteli şekilde gelmesi için 7/24 saat halkın içinde olacağım. Ayrıca Kentsel kalkınma açısından da çalışmalar yapacağım. Ekonomik, kültürel, sanat, sosyal alanda kalkınmak için çaba harcayacağım. Oturan, yan gelip yatan anlayışla olanlar ile olmayacağım. Seçilen başkan ile ayrım yapmadan kente ve yaşayan insanlar başta olmak üzere tüm canlılara yarar sağlayacak, kamu hizmetlerinin rantabıl yansımasını sağlayacağım. Renk, dil, din, ırk ayrımı yapmadan, kardeşlik duygusu içinde, herkesin yanında olacağım” dedi.

ÇETKODER Genel Başkanı Göktaş ise; “Allahın takdiridir. Ancak bilirim ki seçilirsen adam gibi çalışacak, hak hukuk ve adaletli icraat sergileyeceksindir. Senin gibi yiğit ve düzgün bir insanın meclis üyesi olması Toroslar ilçesine güç katacaktır. Yolun ve bahtın açık olsun” dedi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık