Toroslar'a Yörük Kızı Yakışır

Mersin'in tanınmış ailelerinden ARICI'ların kızı olan Av. Şerife Arıcı CHP'den aday adayı olduğunu açıkladı.Toroslar'a Yörük Kızı Yakışır

Toroslar'a Yörük Kızı Yakışır
  • 06 Ekim 2018, Cumartesi 15:58

Mersin'in tanınmış ailelerinden ARICI'ların kızı olan Av. Şerife Arıcı CHP'den aday adayı olduğunu açıkladı.Toroslar'a Yörük Kızı Yakışır..

Cumhuriyet Halk Partisinin çeşitli kademelerinde görev yapan ve önceki dönem milletvekili aday, aday adayı da olan Mersin’in sevilen ve saygı duyulan ailelerinden ARICI’ların kızı olan Av. Şerife Arıcı Yıldız, CHP'nin Toroslar ilçesinden ilk kadın aday adayı olarak açıklamasını yaptı.

Dövülen, tacize uğrayan, cinsel istismara gören, Kimsesiz kadın ve çocukların yıllardır ücretsiz avukatlığını yaparak davalarına giren Yörük Kızı Av. Şerife Arıcı Yıldız'ın, Toroslardan Belediye Başkan aday adayı olması, parti tabanında ve Toroslar halkı arasında sevinçle karşılandı.

Toroslar'da bugüne kadar ihmal edilen önemli projelerle kamuoyu önünde sınav verecek olan Yörük Kızı'nın, bölge turizmini geliştirecek yatırımların yanı sıra işsizliğine çözüm olacak önemli projeleri de bulunuyor.


Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık