TÜGVA VE YURTLARINA BÜYÜK İLGİ

Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı yurt genelinde öğrenci yurdu hizmetlerini de başarı ile sunuyor.

TÜGVA VE YURTLARINA BÜYÜK İLGİ
  • 18-08-2017 22:59

Ülkenin dört bir yanında yüksek öğretim gençlerine çok büyük bir hizmet sunan Tügva, Afyonkarahisar’da da muhteşem eserlere imza atıyor.

Bu sene Afyon Kocatepe Üniversitesini Kazanan gençler “Nerede kalacağım” derdini unuttular. Çünkü TÜGVA’nın muhteşem, KUSURSUZ HİZMET SUNAN, "NE YİYECEĞİM, NASIL BARINACAĞIM, GÜVENLİ Mİ, GÜVENSİZ Mİ, BOŞ ZAMANIMI NASIL DEĞERLENDİRECEĞİM, SAĞLIKLI VE SIHHİ Mİ?" DERTLERİNE SON VEREN yurtları onları bekliyor.

TÜGVA Afyon İl Temsilcisi Oğuz Kaçan, mükemmel bir çalışma temposu ile yurtları bu dönem eğitim ve öğretime kazandırmak için çırpınıyor. Nazik, kibar, beyefendi kişiliği ve eğitimli ve donanımlı hali ile öne çıkan Gencecik insan Oğuz Kaçan’ın erkek öğrenci yurdu yönetimindeki çalışma arkadaşları da mükemmel.

Üstelik erkek Öğrenci yurt müdürü ile tanıştık. Yurt müdürü Ramazan Hüseyin Biçer. Oda gencecik, pırıl pırıl, donanımlı bir insan. Harika bir yönetim oluşturmuşlar yurdu eğitim ve öğretime hazırlıyorlar.

Diğer taraftan kız yurdu da aynı. Pırıl pırıl ve tertemiz. Ücretleri uçuk kaçık değil. TÜGVA’NIN yurtlarını bilenler akın ediyor. Bilmeyen duymayan Öğrencilerimiz ise mutlaka buralara göz atsınlar ve incelesinler.

TÜĞVA İLE İLGİLİ BROŞÜRDEN KESİT

TÜGVA'NIN AFYONDAKİ ERKEK YURDU BİNASI, KENTİN GÖBEĞİNDE... EN GÖZDE YERDE... ÜNİVERSİTEYE ÇOK ÇOK YAKIN...

İşte YİNE BENZER TÜRGEV'E ait sadece KIZ Yurdundan bazı bölümler 

TÜRGEV HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN İŞTE ONLARIN BROŞÜRÜNDEN SAYFALAR...ÇOK OKUNAN HABERLER