Detay Üst

Usta sanatçı Müjdat Gezen Tarihçi Kitabevi’nde

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, şair ve eğitmen Müjdat Gezen, 13 Mayıs Cumartesi günü Moda Tarihçi Kitabevi’nde sevenleriyle buluşuyor…

Usta sanatçı Müjdat Gezen Tarihçi Kitabevi’nde
  • 11-05-2017 13:59

Usta sanatçı Müjdat Gezen, “Yüz Yüze Mizah” başlıklı söyleşisiyle; Kadıköy Moda’da bulunan ve yayınladığı kaynak kitapların yanı sıra her hafta cumartesi günü birbirinden değerli isimlerle gerçekleştirdiği söyleşilerle adeta bir kültür merkezi gibi çalışan Tarihçi Kitabevi’nin söyleşi dizisinin 222.sinin konuğu olacak.

60 yıldır sahnede yer alan usta sanatçının çok sayıda tiyatro oyununun yanı sıra; “Oyuncunun El Kitabı”, “Adalet Pantolonun Kemeridir”, “Meşhur Yenikapı Cinayeti”, “Beyoğlu Beyoğlu - Kandemir Konduk ve Güm Ekibiyle”, “Sınıf Bunadı”, “Kamp”, “Yapabilirsin”, “İnsan Neden Oyuncu Olmak İster?”, “Arkadaşım Maske”, “Büyüyünce Ne Olucan?”, “Fıkracı”, “Aptal”, “1881”,  “Olmasaydı”, “Sultan 1. Şaban”, “Tanıdıklarım”, “Oyunculuk Eğitimi”, “Güle Güle Dünya Ben Burda Kalıyorum” gibi birçok eseri de bulunuyor.

Müjdat Gezen, 13 Mayıs Cumartesi günü saat 16.00’da başlayacak ve sohbet tadında gerçekleşecek olan söyleşinin ardından kitaplarını da imzalayacak.

Tarihçi Kitabevi’nin açık adresi şöyle: Caferağa Mahallesi, Moda Caddesi No: 104/A (Ziraat Bankası yanı) Moda-Kadıköy. (BASIN BÜLTENİ)ÇOK OKUNAN HABERLER