UZAYAN YOL ÇALIŞMALARI ESNAFI İSYAN ETTİRDİ

Akdeniz Belediyesi Fen İşleri Ekipleri tarafından Çankaya Mahallesi’nde yürütülen yol yapım çalışmalarının uzadığını belirten esnaf isyan etti.

UZAYAN YOL ÇALIŞMALARI ESNAFI İSYAN ETTİRDİ
  • 22-07-2017 21:04

Turan DAL’ın Özel Haberi

Çankaya Mahallesi esnafı, yaklaşık iki hafta önce Akdeniz Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından 4725. sokakta başlatılan yol yapım çalışmalarının ‘’bir türlü sonlandırılamadığını’ belirterek tepki gösterdi.

‘’REZİLLİK ÇEKİYORUZ’’

Çankaya Mahallesi esnaflarından Şahin Narcıoğlu, ‘’15 gün önce yol yapım çalışmasına başlandı. Her bir yeri kazdılar. Kazdıktan sonra kaldırım kenarlarını döşeyip ardından asfalt döküyorlar. Yeterli bir ekiple çalıma yürütülmüyor. Bizim sokakta bir usta, bir de çırağıdır gördüğümüz. Rezillik çekiyoruz burada. İnşallah bir an önce biter, diye ümit ediyorum’’ dedi.

‘’BU GİDİŞLE BİTECEĞİNİ DÜŞÜNMÜYORUM’’

Çankaya Mahallesi’ndeki bir başka esnaf ise, ‘’Çalışmalar hemen hemen 2 haftayı buldu. Yaya trafiğine, araç trafiğine engel olundu bir süredir. Bu gidişle bu yol çalışmasının biteceğini düşünmüyorum’’ diye belirterek tepkisini ortaya koydu.

KAYNAK: MERSİN İMECE GAZETESİ

LİNK:  http://www.mersinimecehaber.com/mersin/uzayan-yol-calismalari-esnafi-isyan-ettirdi-h13141.htmlÇOK OKUNAN HABERLER