VATANSEVERLER MERSİN'DE BİR ARAYA GELİP HASRET GİDERDİLER

Mersin'in yetiştirdiği ender ve müstesna insanlardan olan Özer Ravanoğlu Uzun süren yurt dışı görevlerini tamamlayarak yurda döndü. Bu arada uzun yılların anısına KİTAP yazdı. Ötüken yayın evinden çıkan Kitap yok satıyor. Rahmetli Müftü ve Gazi, Kamil Hayati Aydın hocamızın mevlidine katılım yapmak üzere gelen Ravanoğlu, vefakar dostları ile buluştu.

VATANSEVERLER MERSİN'DE BİR ARAYA GELİP HASRET GİDERDİLER
  • 03 Eylül 2019, Salı 21:31

Özer Ravanoğlu yarın Anne ve babasının mezarını ziyeret ettikten onra eşi ve çoçuklarının olduğu ANKARA'ya dönüş yapacak. 

Mersin Eski Öğretmenevinde saat 14.oo ile 17.oo arasında eski dostları ile bir araya Gelen MHP Mersin Eski il başkanlarından ve Türkocağı Kurucularından Özer Ravanoğlu, Yine Türkocağı ilk kurucularından Mehmet Nihat Yılmaz, Eski MHP merkez ilçe başkanlarından Yaşar Celal Arslan, Türkocağı ilk kurucularından Abdullah Duman, Gencağa Meral, Gazeteci Yazar ve iktisatçı Çevre Ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği (ÇETKODER) Genel Başkanı, Türkocağı ilk kurucularından Mustafa Göktaş, bir araya gelerek uzun bir sohbet yaptılar.

Konu, Devlet, Bayrak, Vatan, Millet olunca sohbet uzadı gitti. KKTC, Suriye, İran, Irak, Rusya, ABD ve AB ülkelerinde yaşananlar ve ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar konusunda Özer Ravanoğlu ve Nihat Yılmaz'ın açıklamaları enfesti. Öte yandan hepsi birer vatansever ve milliyetçi olan bu sohbete katılanların tamamı MERSİN'in geleceği ve ülkenin geleceği karşısında umutlarını anlattı, fikirlerini ortaya koydu.

Dostlar, daha sonra Ekim ayında buluşmak üzere ayrıldılar. 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık