Aile Bakanlığında Parçalanmış ailelere ilişkin veri yok

Birinci yılı geride kalan TBMM’nin 27’nci Dönemi’nde CHP’li Ömer Fethi Gürer’in soru önergelerini en çok TUİK’e yönlendiren isim Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk. Aile Bakanlığında Parçalanmış ailelere ilişkin veri yok Gürer: “Aile Bakanı Selçuk, soru önergelerime yanıt vermiyor” CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer’in ‘Parçalanmış aileler ile ilgili bir veri tabanı oluşturulmasına yönelik çalışmalara ilişkin’ Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk tarafından yanıtlanması istemiyle yöneltmiş olduğu yazılı soru önergesine Bakan Selçuk’tan yanıt geldi.

Aile Bakanlığında Parçalanmış ailelere ilişkin veri yok
  • 25 Temmuz 2019, Perşembe 12:00

CHP Milletvekili Ömer Fethi Gürer’in yazılı soru önergesine cevap veren Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk Gürer’i yine TUİK’e yönlendirdi. Fakat TUİK’te Gürer’in yöneltmiş olduğu sorulara yanıt yok.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, parçalanmış aileler ile ilgili bir veri tabanı oluşturulmasına yönelik çalışmalara ilişkin, “Parçalanmış ailelerle ilgili olarak Bakanlığınızca bir veri tabanı oluşturulmuş mudur? Böyle bir çalışma var ise ortaya nasıl bir sonuç çıkmıştır?” şeklindeki sorulara yanıt istedi.

CHP’li Gürer’in sorularına yanıt veren Bakan Selçuk, “Boşanma sayıları ile ilgili veriler, Türkiye istatistik Kurumu Başkanlığı (TÜİK) web sayfasında yayınlanmaktadır” dedi.- bülten-

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık