MERSİN'İN SEVİLEN İŞ ADAMLARI BERAT ETTİ

MERSİN'İN SEVİLEN VE SAYGI DUYULAN İŞ DÜNYASININ İNSANLARI YAPILAN YARGILAMA SONUNDA BERAAT ETTİLER. HAKLARINDA KIRK ÇEŞİT İFTİRA, VE KUMPASIN GÜNDEME TAŞINDIĞI MERSİN'İN SEVİLEN İŞ ADAMI ARSLAN AİLESİ FERTLERİ, HAKLARINDAKİ SUÇLAMALARDAN BERAAT ETTİLER.

MERSİN'İN SEVİLEN İŞ ADAMLARI BERAT ETTİ
  • 15 Mayıs 2019, Çarşamba 11:56

MERSİN'DE YAPTIKLARI YATIRIM İLE BÜYÜK KATMA DEĞER YARATAN VE SADECE MERSİN EKONOMİSİNE DEĞİL ÜLKE EKONOMİSİNEDE BÜYÜK KATKILARI OLAN ARBEL ŞİRKETİ VE ÇOK SAYIDA ŞİRKETİN SAHİPLERİ ARSLAN AİLESİ FERTLERİ, KENDİLERİNE ATILAN İFTİRA, KURULAN KUMPASLARDAN TEK TEK BERAAT KARARI ALIYORLAR.

YANLARINDA BİNLERCE İNSANA EKMEK KAPISI AÇAN ARSLAN AİLESİNİN BAŞARILI ÇALIŞMALARI YURT İÇİ VE YURT DIŞI BİR ÇOK ÇEVRELERCE KISKANILIYOR VE ÖNLERİ KESİLMEK İSTENİYOR. KURULAN TUZAKLAR, KUMPASLAR, ATILAN İFTİRA  VE YAPILAN HAKARETLER BİRER BİRER BOZULUP HELAK OLUYOR.

DURUMU AN İTİBARİ İLE MAHMUT VE HASAN ARSLAN KARDEŞLER İLE İLGİLİ OLARAK HASAN ARSLAN DUYURDU. KENDİ SAYFASINDA DURUM PAYLAŞTI.

İŞTE O PAYLAŞIMI:

BU PAYLAŞIMIN ARDINDAN, PAYLAŞIMIN ALTINA 560 BEĞENİ, 230 YORUM GELİRKEN 26 KİŞİ DE SAYFASINDA PAYLAŞIM YAPTI.  MERSİN İŞ DÜNYASI VE KAMUOYU ARNSLAN AİLESİNE DESTEK AMAÇLI ÇOK SAYIDA YORUM YAPTI. 

ARSLAN AİLESİ GERÇEKTE ÇOK KADİRŞİNAS VE MERSİN DE MÜTEVAZİ YAŞAMLARI İLE DİKKAT ÇEKEN TERTEMİZ BİR AİLE. 

AŞAĞIDAKİ RESİMDE, HASAN ARSLAN (SOLDA) MAHMUT ARSLAN (AĞABEY OLAN SAĞDA)

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 1 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık