Bahçeli AF konusunda dimdik duruyor

Dürüst devlet adamı MHP lideri Devlet Bahçeli seçim öncesi ortaya koyduğu AF önerisinin ardında duruyor ve yasama yılı başlangıcında meclise sunacak.

Bahçeli AF konusunda dimdik duruyor
  • 07 Eylül 2018, Cuma 10:14

Mustafa GÖKTAŞ - Haberanaliz.net

Ülkenin bölünmez bütünlüğü, bekası ve her tür milli olayda dimdik duran ve hükümete açık destek veren dürüst devlet adamı MHP lideri Devlet Bahçeli AF konusunda da dimdik duruyor. Söylemleri ve eylemleri birbiri ile örtüşen Bahçeli kurmaylarına "hazırlıklarınızı tamamlayın meclis açılır açılmaz AF önerimiz sunulacak ve kader mahkumları ile onların ailelerine verdiğimiz sözü yerine getireceğiz" talimatını verdi.

Bildiğiniz üzere Devlet Bahçeli, AF hususunu seçim beyannamesinede almış "TERÖRİSTLER, ÇOCUK İSTİSMARCILARI, TECAVÜZCÜLER, KADIN KATİLLERİ HARİÇ" diyerek kader kurbanlarına af çıkaracaklarının sözünü vermişti. 

BAHÇELİ İLKELİ VE SEVİYELİ DURUŞUNU HİÇ BOZMADI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli tüm kader muhkumlarının sesi soluğu oldu. Cezaevlerinde yatan ve AF'fı bekleyen yüzbinlerin umudu haline geldi. TV ekranlarında tartışma proğramlarına katılıp AF hususunda olumlu olumsuz görüş bildirenlere rağmen Bahçeli, bu husustaki dik duruşunu, dürüstlüğünü ve kararlılığını sergilemeye devam ediyor.

Toplumun her kesiminden de AF hususunda büyük destek gören Bahçeli, şu sıralar yerel seçimler ile ilgili hummalı bir çalışma yapıyor. Kurmayları ile yerel ölçekde seçimlerde başarı sağlamak ve elde ettiği belediyelerin dışında daha fazla belediye başkanlığını almak için büyük bir çaba ve gayret sarfediyor. 

CELAL ADAN FAKTÖRÜ ÖNE ÇIKIYOR

Dr. Devlet Bahçeli'nin hiç bir zaman yanından ayrılmayan ve büyük destek veren bu nedenlede yeni oluşumda genel başkan yardımcılığı yanı sıra TBMM başkan vekilliği görevine de seçilen Celal ADAN da bu hususta lideri Bahçeliye önemli katkılarda bulunuyor ve Adan'ın karşılıksız hizmetleri toplumda büyük sevgi ile karşılanıyor.  Celal Adan parti içi muhalefete karşı kararlı tutumu ile de liderine sadakatte ve bağlılıkta önemli bir çizgiyi tutuyor. Celal Adan'ın eskiden merkez sağ olarak adlandırılan DP-DYP-ANAP gibi parti tabanlarından da büyük ölçüde desteği ve seveni olduğu biliniyor. Bu tabanda, geçmişte yaptığı karşılıksız ve hümanist hizmetlerinden dolayı halen Adan'a Celal BABA deniyor. Yerel seçimlerde bu tabanında büyük bir kısmının Celal Adan'a olan sevgi ve bağlılıkla kenetlenip MHP saflarında yer alacağı gözden kaçmıyor.

YEREL SEÇİMLERDE TİTİZ DAVRANIYORLAR

MHP lideri dürüst devlet adamı Dr. Devlet Bahçeli bu kez inceden inceye her adayın ve mevcut adayların değerlendirileceğini, hiç bir işin şansa bırakılmayacağını, hatır gönül işi yapılmadan, ülkenin çıkarı ön plana alınarak, partinin daha güçlü hale gelmesi için aday belirlemede EHLİYET VE LİYAKATA önem vereceklerinin altını çiziyor. 

haberanaliz.ÖZEL

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık