VAHAP SEÇER İSMİ CHP KADAR MERSİN'DE DE BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİM OLACAK SORUSU GÜNDEMDE İDİ. MERSİN CHP'NİN VERECEĞİ KARAR ÇOK ÖNEMLİ İDİ. SONUNDA BİR İSİMDE KARAR KILDILAR. VAHAP SEÇER. ESKİ MİLLETVEKİLİ. VAHAP SEÇER İSMİ CHP KADAR MERSİN'DE DE BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

VAHAP SEÇER İSMİ CHP KADAR MERSİN'DE DE BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
  • 04 Ocak 2019, Cuma 16:30

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİM OLACAK SORUSU GÜNDEMDE İDİ. MERSİN CHP'NİN VERECEĞİ KARAR ÇOK ÖNEMLİ İDİ. SONUNDA BİR İSİMDE KARAR KILDILAR. VAHAP SEÇER. ESKİ MİLLETVEKİLİ. VAHAP SEÇER İSMİ CHP KADAR MERSİN'DE DE BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ.

HERKESİMDEN BÜYÜK İLGİ, ALAKA VE SEVGİ VAR. CHP TABANI ÖZELLİKLE KENETNELDİ. ADAMCILIK YOK, ADAYIMIZA SAHİP ÇIKACAĞIZ AÇIKLAMALARI PARTİNİN HER NEFERİNDEN GELİYOR. SOSYAL MEDYA KOPUYOR. 

BU ARADA VAHAP SEÇER YAPTIĞI İLK AÇIKLAMALARINDA, "ÇALIŞMA, BAŞARMA SEFERBERLİĞİ İLAN EDİYORUM. GEREK PARTİMİN NEFERLERİ VE MENSUPLARI GEREKSE SEVGİLİ MERSİN HALKININ TAMAMI OMUZ VERMELİ VE BU KUTLU MÜCADELEYİ BAŞARMALIYIZ. MERSİN HAK ETTİĞİ GÜZEL YERLERE TAŞINMALI. KENTSEL DOKUSU BOZULMADAN, DAHA YAŞANILASI VE UYGUR BİR ŞEHİR HEPİMİZİN HAKKI. MERSİN, MERSİN'E SAHİP ÇIKMALI VE BU MÜCADELEDE YANIMIZDA OLMALI. SAYGI İLE SEVGİ İLE HERKESİ SELAMLIYOR, HAK- HUKUK- ADALET ÜÇLÜSÜNDEN ŞAŞMADAN, HERKESE VE HER KESİME EŞİT HİZMETİ SUNACAĞIMI BİLMENİZİ İSTİYORUM" DEDİ.

VAHAP SEÇER MERSİN'E VE MERSİN'LİYE HAYIRLI UĞURLU OLSUN...

Beğendim 0 Muhteşem 1 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık