• 29 Temmuz 2019, Pazartesi 14:40

KÜRT'LERİ KİM DIŞLIYOR?

KÜRT'LERİ KİM DIŞLIYOR?
BU DIŞLANMANIN ÖZÜ NEDİR?

Kürt'leri, kader kardeşliğinden kopartarak emperyalist ABD'nin kucağına teslim eden, mazlum dost milletlerden uzaklaştıran, emperyalist ABD ve BATI'dan başka zorunlu müttefik (!) bırakmayan, bölgede kargaşa çıkartan, çatışma yaratan, onların, adları AYAZ olmuş NUPELDA olmuş fark etmeden, çoluk çocuk demeden kanını döken, emeğini gasp eden terör örgütü PKK ve onun yasal (!) uzantısı HDP hayatın gerçeğinden, coğrafî kaderinden ve tarihin geleceğinden teslimiyet ve köleliğe dışlıyor. 
Kürtleri, zalimlerin baskısı ve tasallutu karşısında mücadele ve kader ortağı Türk'lerden, bölgenin diğer mazlum milletlerinden esas olarak emperyalist gücün oyuncağı durumuna sokan dışlama işte tam da budur!
Kürt'lerin coğrafî, tarihi ve siyasi tecriti işte böyle sürmektedir. ABD ve İSRAİL gölgesinde, bu güçlerin çıkarına bir tecritten, kimlik ve kişilik kaybından söz ediyoruz, acı olan da budur! 
Mazlumlar dünyasının bir parçası olan Kürtlerin, İSRAİL ve ABD gibi emperyalist, yayılmacı ve ezen güçlerle bu çerçevede ne ilgisi olabilir ki?
Mazlum ve masum Kürt'lerin emperyalist ABD'yle, bu zalimin bölgedeki paralı, kara gücü PKK'yle hiç bir yönden, ne siyasi, ne ekonomik, ne tarihi ve ne de sosyolojik zerre kadar ilgisi yoktur, bu uydurdukları sinsi bir aldatmaca, koca bir yalan ve yanılsamadır.
PKK, ABD ve İSRAİL'in çıkarları uğruna tarihe, coğrafyanın dayattığı kadere asla çalım malım atamaz!
Bölücü terör örgütü PKK'nin, ağababası emperyalist ABD gibi çöküşü ise kaçınılmazdır!
Bu böyle biline!


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yukarı çık