• 30 Eylül 2018, Pazar 13:30
MustafaGÖKTAŞ

Mustafa GÖKTAŞ

Ne Oldu Diyenlere...

Beni tanımayanları ÜFLÜYORLAR....

"Ne Oldu, Niye Yazmıyor, Sıktı değil mi?"...

Tanıyanlar ise ÇOK İYİ BİLİYOR...

Bir yerim sıkmaz, yusuf yusuf etmez, yüreğim mangal gibidir, inançlı ve azimli olduğum kadar, doğru bildiğim yoldan sapmam ve mücadeleden yılmam.

Haksız ve hukuksuz bir şekilde tutuklandım, sonrasında mahkemece serbest bırakıldım, hakkı mı yasal çerçevede arıyorum.

Ancak hiç bir şeyi, bana yapılanı, takınılan tavırları, organize olmuş ÇIKAR ŞEBEKESİ ve DEVLET İÇİNE ÇÖREKLENMİŞ uzantıları ile hesaplaşmayacağımızı kim söylüyor?..

Tek tek hesaplaşacağız.

Hukuk çerçevesinde.

Bana yapılan haksızlıkları, kanunsuzlukları, makamını ve mevkisini kullanarak yaptıkları zulmun elbette hesabını soracğız.

Bu arada FETÖ İLE MÜCADELE deyip, Değerli Cumhurbaşkanımızın verdiği mücadeleye ve gayretli çalışmalarına gölge düşüren, onun samimiyetini suistimal eden ve bu mücadeleye gölge düşürenler ile de hesaplaşacağız.

FETÖ ile yakından uzaktan ilgisi olmadığı halde bu çirkefin içine çekilmek istenen iş adamları, toplumda tanınmış simalara kurulan tuzakların gayesinin ne olduğunu, devlet içinde yuvalanmış KRİPTO tiplerin nereye hizmet ettiklerini tabiki tek tek yazacağız.

Az sabır yahu...

Ben 10,5 ay haksız hukuksuz tutuklu şkilde kapalı cezaevinde kaldım.

Üstelik o ceza evinde ne yaşdığımı, kimlerin bana neler yaptığını, kimlerle hangi mesajları gönderdiğini, Hakkımda şikayetçi müşteki olan bir kısım yetkili makam sahiplerinin beni ne ile itham edip, nasıl tehdit ettiklerini, benden ne söylememi istediklerini, ne yapmamı istediklerini, daha sizlere ve kamuoyuna aktarmadım.

Daha Mahkemede detaylı bir savunma yapmadım.

Yazılı savunma yapmadım.

Elbette hakkımdaki bu usulsüz, hukuksuz uygulamanın hesabını, yetkisini kendi çıkarı için kullanan bu makam sahiplerinden bunun devlet makamları indinde hukuki hesabını soracağım.

KORKTUĞUM, TIRSTIĞIM yok...

Benim başıma gelen olayın perde önünde kim ve kimler, perde gerisinde kim ve kimler, hangi siyasiler, il, ilçe başkan ve yöneticileri, bunların devlet kurumundaki uzantıları elbet tek tek ortaya çıkacak...

Ankara herşeyin farkında.

Devlet kimsenin babasının malı değil.

Devlet hepimizin.

Bana nasıl kumpas kuruldu, kimler işi nasıl organize etti, sizce bunu devlet bilmiyor mu?!

Diyorum ya, biraz sabır.

Cezaevinde benim ölmemi bekliyorlardı...

99 yıl çıkamayacağımı dillendiriyorlardı...

Maaşlı sosyal medya trolleri aracılığı ile kamuoyuna yalan yanlış kasıtlı bilgi yayıyorlardı.

Onlara, benim ve ailemin ulaşamadığı avukatımın ulaşamadığı dosyamda gizlilik kararı varken belge ve bilgiler servis ediliyordu...

Biz bunları kim yaptı, neden yaptı, gayeleri ne bilmiyor muyuz ve sizce bunların hesabı sorulmayacak mı..

Kimisi Avukat görünümünde, kimisi siyset şemsiyesi altında, kimi hukuk adamı, kimi devlet makamında KRİPTOLARIN yaptıklarını unutmadık, hiç bir zaman unutmayacağız.

Özellikle şehrimizde söz sahibi aynı zamanda dünyada iş hayatında söz sahibi bir aileye yönelik sinsi çalışmaların gayesini de yazacağız.

Biraz sabır.

Baki Selam ve Dua ile.


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yukarı çık