• 13.07.2016
Sağlık Analiz

Sağlık Analiz

Şehir Hastanesini Zehir Hastanesine Çevirtmeyin!

Bu başlığı özellikle attım…
Çünkü Ak Parti icraatlarının en kötü yansıdığı il MERSİN…
Mersin ucube hale getirildi ve bu halinden memnun olan, siyasi ve ekonomik RANT elde edenler olduğu müddetçe de kimse kılını kıpırdatmıyor.
Oysa Bizim Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız, Sağlık Bakanımızın ülke geneli yaptığı ÖRNEK- ÖNCÜ- ÖNDER hizmetleri var.
Bu hizmetler ne hikmet ise Ülkenin dört bir yanında ses getiriyor, Bizim Mersin’de tıss ses yok!
Niye?!
Çünkü bizde işin ehli ve uzmanı insanlar iş başında değil.
Yöneticiler kerameti kendinden menkul anlayışlar ile değerli Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız ve Sağlık Bakanımızın anlayışında, onların çalışma azim ve şevki içinde değiller.
Birbirinden beceriksiz, yeteneksiz, ehliyet ve liyakati omayan idareciler ile Mersin’in sorunlarını çözmeye çalışıyoruz (!)
Sorunlar çözülmüyor, aksine gittikçe artıyor.
Biz ne yazarsak yazalım, karşımızda çıkarcı, rantçı bir gurup oluşmuş, el birliği ile bizi hükümet düşmanı, ak parti düşmanı gibi anlatmaya ve aktarmaya çalışıyorlar ve bunda da başarılı oluyolar.
Yazık!
Ak Parti babanızın malı değil.
Yaptığı güzel işlerin her zaman yanında olduk, destek verdik, vermeye de devam ederiz.
Hatalı bir icraat olursa da onu da dile getiririz.
Bizim işimiz yazmak!
Değerli Cumhurbaşkanım, Başbakanım, Sağlık Bakanım…
Mersin’e mükemmel bir ŞEHİR HASTANESİNİ pek yakında hizmete sokacaksınız.
Özlemle bekliyoruz.
Ancak, ALLAH RIZASI İÇİN, bu kez buradaki yönetici ve idarecilerinizi sıfırdan, Mersin ve yöresinde hiç bu işlere bulaşmamış, ehliyet ve liyakat sahibi insanlardan seçiniz.
Lütfen bunu yapınız.
Bir değişim ve dönüşüm yapılacaksa, öncelikle bizim idarecilerimizden başlayınız.
Sen ben bizim oğlan, bizim kız anlayışından kurtularak, AK PARTİYİ, HÜKÜMETİN YAPTIĞI İCRAAT VE GÜZELLİKLERİ MERSİN’E YANSITACAK, adam gibi çalışacak, bulunduğu görevin ve makamın hakkını alın teri ile helalinden verecek sizin yüzünüzü ak çıkartacak isimler üzerinde durun.
Şuna sorduk böyle dedi, buna sorduk şunu dedi, sendika böyle dedi, partili böyle dediyi bir kenara koyalım, Bu kez Sn. Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız, Sağlık Bakanımızın belirleyeceği, kendilerinin yakinen tanıdıkları üç beş ismi ALLAH RIZASI İÇİN MERSİN’E görevlendirsinler.
Şehir hastanesi bunların kontrol ve yönetiminde hizmete girsin. Yönetimi buradaki eskilere, eski yöneticilere vermeyin. Ne olur bunu yapın! Eğer Mersin’in yerel yönetimini önümüzdeki dönemde almak, Büyükşehir başta olmak üzere en az 10 ilçesini almak gibi bir düşünceniz var ise, bizim uyarılırımızı dikkate alınız.
Yazık günah bu Mersin’e.
Akrabalar müdürlükleri kurulmuş sanki (!)
Biri bu müdürlükte, diğeri öbür müdürlükte, diğeri öbür makamda, bir diğeri başka makamda.
Kimin bir açığını, yanlış işini dile getirseniz, diğer makamdakiler birleşip, BU SAHTEKÂR, YALANCI, DÜZENBAZ, İNANMAYIN tiyatrosu oynuyorlar.
Olan Devlete, millete, memlekete oluyor.
Dünün Cemaatçilerinin çoğu şimdi okuyucu, yazıcı olmuş (!)
Kimi sendikadan bastırıyor, kimi başkaca yerlerden.
Kurban olduğumun yarattığı CUMHURBAŞKANIM, BAŞBAKANIM, SAĞLIK BAKANIM, bu kez Mersin’deki şehir hastanesini hizmete sokarken, KURBAN OLDUĞUM YÜCE ALLAH ADINA önemli mevkideki iki üç ismi MERSİN’den değil, başkaca illerden siz belirleyin.
Mersin’i ve Mersin’lileri seviyorsanız bunu yapın!
Bizi, iş bilmez, beceriksiz, yeteneksiz, torpille, icazetle iş başında kalıp AK PARTİNİN İNSANCA, UYGARCA HİZMETLERİNDEN mahrum edenlerden kurtarın.
Yok, filanca bakanın yakınıymış, onun tanıdığıymış, ellemeyelim demeyin, bunlar yüzünden bu memleket bir arpa boyu yol alamıyor.
O bakanlar ve onlara torpil ve icazette bulunanlar bu kadar iyi biliyorlarsa kendi memleketlerinde değerlendirsinler onları.


MAKALEYE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.