HERKESE ÇAMUR ATTI, HERKESE ÇETE YAPTI, KENDİNİ İLAH YAPTI....

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
HERKESE ÇAMUR ATTI, HERKESE ÇETE YAPTI, KENDİNİ İLAH YAPTI....
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Burhanettin Kocamaz , partisi MHP tarafından aday gösterilmedi. Bunun üzerine kapı kapı gezdi. Ak partiye gitti olmadı. CHP'ye gitti olmadı. Sonunda iyi partiye kapak attı. Orada da bir acayip işler döndü son anda aday olamadı. Otobüsün tepesine çıktı. çamlıbel mevkindeki bürosu önünde 150 kişilik kalabalığa seslendi. 

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Burhanettin Kocamaz, partisi MHP tarafından aday gösterilmedi. Bunun üzerine kapı kapı gezdi. Ak partiye gitti olmadı. CHP'ye gitti olmadı. Sonunda iyi partiye kapak attı. Orada da bir acayip işler döndü son anda aday olamadı. Otobüsün tepesine çıktı. Çamlıbel mevkindeki seçim bürosu önünde 150 kişilik kalabalığa seslendi. 

Kumpasa geldim.Tuzak kurdular. Gizli Tanık Evet çetesi önümü kesti. Benimle niye uğraşıyorlar. Benimle uğraşanlara ders vereceğiz... Gibi birçok yalan, yanlış, iftira kaynaklı söylemde bulunarak, kendinin dışında herkesi karaladı, herkese çamur attı, kara çaldı, kendini ermiş ve evliya yapan söylemlerde bulunup herzaman olduğu gibi çemkirdi.

Burhanettin Kocamaz, Rüşvet bu kapıdan girmez tabelası asmakla gündeme gelmiş, daha sonra icraatları ile halkın gözünden düşmüştü. Hz. Ömer adaleti demiş, adaletsiz bir yönetim şekli ile, kendinden olana makam ve mevki verip olmayana sırt dönmüş, ehliyet ve liyakati dikkate almamıştı.

Akraba ve yakınları onun döneminde işe aşa kavuşmuş, ihlelerden pay kapmışlardı. Ygen Kocamaz trilyonluk olurken, bir kısım gazetecilerde çok güzel semirmişti. Kapalı televizyon kanalına aylık ödeme yaparken kendisinin olduğu bilinen Tarsusta merkezi olan Güney tv reklam pastasından en büyük dilimi kapmıştı. Yine Mersin'deki SUN tv'yi yandaşlarına satın aldırıp davulunu çldırmıştı. Mersin'deki sansasyonel haber net'i kurdurup Genel sekreteri Devran Kutluğün, Basın daire başkanı Hamit Küçükbatur aracılığı ile kendini yağlayıp ballatmış, muhalif olan herkesi yerin dibine sokmuştu. İşte çamur siyasetinin sonu... Aşağıdaki resimlere bakın... Suratlara bakın....


Bu kadar borç alıp betona yatırırsan dönüp dolaşıp gideceğin yer iflastır; IMF kapısıdır.Önceki Haber

Bu kadar borç alıp betona yatırırsan dön...

MHP MERSİN ESKİ İL BAŞKANI RAUF AYDEMİR: BURHANETTİN KOCAMAZ YALANCIDIR DEDİSonraki Haber

MHP MERSİN ESKİ İL BAŞKANI RAUF AYDEMİR:...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!