RAUF AYDEMİR: VAHAP SEÇER SAMİMİ DEĞİLDİR!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
RAUF AYDEMİR: VAHAP SEÇER SAMİMİ DEĞİLDİR!
Mersin MHP il eski başkanlarından serbest Yazar Rauf Aydemir bu gün bir yazısını kamuoyu ile paylaştı. İşte o yazısı:

VAHAP SEÇER SAMİMİ DEĞİLDİR!

CHP Mersin BŞB başkan adayı olarak sahaya indiği günden bu yana tıpkı genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu gibi "Hiç kimsenin işi,aşı ile oynanmayacağını,işten çıkarılmayacağını" beyan ederek bu günlere gelmiştir.
Hala söylemde aynı ifadeleri kullanmakta,ancak sürekli işten çıkarmalar yapılmaktadır.
Enteresandır ki,işten çıkarılanların büyük çoğunluğu Ülkücü-Milliyeçi Hareket mensuplarıdır.
Süreç içerisinde İddia edilen odur ki,geçmiş dönem başkanı Burhanettin Kocamaz "İşten atılacaklar listesini" sayın Vahap Seçer e vermiş ve uygulanması konusunda da "Israrcı" olmuştur.
Zahiride birbirine 180 derece zıt iki dünya görüşünün mensubu sayın Vahap Seçer ve Burhanettin Kocamaz ın "Düne dair hiçbir hesabın sorulmaması,araştırılmaması,sorgulanmaması" konularında adeta konsensüs sağlamış ve seçim öncesi oluşturulan "AHDE VEFA" çerçevesinde Mersin Halkının geleceği iki kişinin arasında halledilmiştir!
Mersin BŞB MHP Meclisi CUmhur İttifakı grup başkan vekili sayın Mahmut Tat beyin kaç meclistir ısrarla sorduğu düne dair yatırım harcamalarının bir icmali sayın Vahap Seçer tarafından hala Mersin BŞB meclisine ve Mersin Halkına sunulmamış,sunulmaması içinde olağanüstü gayret sarfedilmektedir.
Yine Sayın Mahmut Tat bey'in talebi ile iptal edilen Muvazalı ve adrese teslim ilaç ihalesinin geriye doğru 5 yıllık kronolojisine dokunulmamış Mersin halkının anasının ak sütü bilgiler adeta saklanmıştır.
Sayın Vahap Seçer e soruyoruz!
Mersin BŞB başkanlığı mazbatasını siz aldınız, ancak seçim sürecinde verdiğiniz sözlerin hiçbirini yerine getirmiyor,getirmemek için elinizden geleni yapıyorsunuz.
NEDİR SİZİN ELİNİZİ AYAĞINIZI BAĞLAYAN?
NEDİR SİZİ BELEDİYE BÜNYESİNDE ÇALIŞAN ÜLKÜCÜLERE ADETA DÜŞMANLIK YAPTIRAN?
"O başlattı biz bitirdik" diyerek açılıştan açılışa kol kola gittiiğiniz geçen dönem belediye başkanı Burhanettin Kocamaz ın o başlattığı işlere nasıl başlattığını,hangi değerlere mal olduğunu, eğer varsa "yolsuzluk ve hırsızlık" olup olmadığını hiç mi merak etmiyorsunuz?
Belediyenin bütün arşivleri elinizin atında, bilgi ve belgeler gözünüzün önünde "Sayıştay Denetiminden Geçti" diyerek dünü alel üsul geçiştiremezsiniz. Eğer geçiştiriyorsanız o size verilen MAZBATANIN hiçbir anlamı kalmayacaktır.
Davul sizin boynunuzda,Tokmak daima başkasının elinde olacaktır.
Bu manada samimiyet testinden sınıfta kaldığınızı bilemenizi isteriz. Bundan sonra atacağınız her çalışanın hesabını mutlaka vereceksiniz.
Mersin BŞB belediyesi hiçkimsenin "Babasının çiftliği değildir" orası devlettir ve devlet olduğunu mutlaka öğreneceksiniz.
Rauf Aydemir 
18 Haziran 2019 
MERSİN


0Önceki Haber

0

Bu nasıl iş? Ormanı kesip limon bahçesi yaptılarSonraki Haber

Bu nasıl iş? Ormanı kesip limon bahçesi...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!