Belediye Basın Daire Başkanının Gizli ilişkisi ortaya çıktı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Belediye Basın Daire Başkanının Gizli ilişkisi ortaya çıktı
Uzun süredir kamuoyuna yalan yanlış ve kasıtlı haberler pompalayan Sansasyonelhaber.net isimli sitenin sahibi Derviş Sönmez’in belediye ile kimlerle ilişkili olduğu ortaya çıkıyor.

Kirli ilişkiler yumağı haline gelen ve devlet görevlileri başta olmak üzere eleştiri yapan gazetecileri susturmak ve korkutmak amaçlı yayınlar yapan sansasyonelhaber.net isimli mersin merkezli korsan internet sitesinin sahibi Derviş Sönmez’in MHP’li Büyükşehir Belediyesi Basın Daire Başkanı Hamit Küçükbatır ile yakın ilişki içinde olduğu ortaya çıktı.

Küçükbatır ile Sönmez birbiri ile çok sıkı fıkı oldukları, FETÖ dosyasında yargılaması halen devam eden Ve Belediyede çok sayıda FETÖ’den yargılanan kişinin Avukatı olan aynı zamanda Başkanında özel avukatı olan İmar inşaat şirketinde işine son verilen Av. Hüseyin Ozan Çetin ile de birlikteliği otaya çıktı.

Basın daire başkanlığına ait resmi araçların hafta içi sürekli Ozan Çetin’in bürosu olan soylu iş hanının önüne gelip kendisine evrak ve belge getirdikleri, onunda FETÖ dosyası olan Mersin 7. Ağır ceza mahkemesi 2016/22 nolu dosyadaki belge ve bilgileri Derviş Sönmez’e servis ettiği, Derviş Sönmez’in yayınladığı içiriklerin tamamının ise Hüseyin Ozan Çetin ile basın daire başkanı Küçükbatır, esk özel kalem müdürü Av. Hüdaverdi Aydoğdu’nun beraberce hazırladıkları ortaya çıktı.

Tüm bunları bizlere vatsap hattımızdan ihbar eden okuyucumuz bir de foto attı. Attığı foto da Derviş sönmez bu gün DEMOKRASİ PARKI açılışını haber yapıyor, bunu da kendi sosyal paylaşım sayfasında paylaşıyor. O paylaşımı ise iki kişi beğeniyor. Bunlardan birisi Hamit Küçükbatır. Basın daire başkanı. Birbirlerini nasıl yakından takip edip, bilgilendiriyorlar açıkça görülüyor.

Yine aynı kişi uzun süredir FETÖ/PDY dosyasında yargılanan sanıkları aklayan, paklayan ve yargılamanın seyrini değiştirecek ifadeler dolu savunma içerikli yazılar yazıyordu. Bu yazılarından dolayı ise hem devlet görevlileri hem yazıda adı geçen iftira attığı kişiler suç duyurusunda bulunmuşlardı. Soruşturmaları sürüyor.

Diğer taraftan aynı sitenin sahibi durumundaki Derviş Sönmez, (eşi Deniz Sönmez) sahte bir hesap açıyor. O hesabın adı Gökçe Bahadır. Orada ise MHP lideri Devlet Bahçeli’yi yerden yere vuran paylaşımlar yapıyor, Meral Akşener’i göklere çıkarıyor. İşte o paylaşımları ve sayfanın künyesi…


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Demokrasi parkı açılışına bir tepki de Gelegen'denÖnceki Haber

Demokrasi parkı açılışına bir tepki de G...

Demokrasi parkını FETÖ’den yargılanan kişi ile açtı (!)Sonraki Haber

Demokrasi parkını FETÖ’den yargılanan ki...

Başka haber bulunmuyor!