DİN-BİR-DER'DEN KONFERANSA DAVET

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
DİN-BİR-DER'DEN KONFERANSA DAVET
DİN-BİR-DER GENEL BAŞKANI Muhittin Hamdi YILDIRIM, konferansa davet etti ve bir içerik gönderdi:

Muhterem Efendim;

Milletimizin bütün fertleri arasında kardeşlik duygularını pekiştirmeyi ve sosyal yapımızı güçlendirmeyi kendisine öncelikli gaye edinen Din Görevlileri Birliği Derneği (Din Bir Der), bu ulvi gaye doğrultusunda oluşturduğu “Gönülden Gönüle Kardeşlik Köprüsü” çalışmalarını, pandemi döneminde de çevrimiçi panel ve konferanslarla devam ettirme gayretindedir.

Son yıllarda sosyal yapımızın merkezi ve hayati önemi haiz olan “Aile” kurumumuzu hedef alan her türlü saldırı karşısında; Din Görevlileri Birliği Derneği (Din Bir Der) olarak öncelikli gündemimiz, “Aile Yapımızın Korunması”dır.

Üzerimize düşen tarihi sorumluluğun bir gereği olarak; geçtiğimiz Mayıs Ayı içerisinde yapmış olduğumuz “21. YÜZYILDA AİLE YAPIMIZA KARŞI TEHDİTLER ve AİLENİN KORUNMASI” başlıklı Panelimizin ardından, bu konuyla ilgili başlattığımız “Aylık Konferanslar Serisi”nin ikincisi olarak“EVLİLİK SÜRECİ ve SONRASINA KARŞI OLAN TEHDİTLER” konusundaÜsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat TARHAN Hocamızın Konferansı, 15.8.2021 Pazar günü, Saat: 20.30’da (Zoom uygulaması üzerinden) çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek ve DİNBİRDER’in (Youtube, Facebook, Twetter, İnstegram) sosyal medya hesaplarından canlı olarak izlenebilecektir.

Yurdumuzun her bir köşesinde, Din hizmetlerini aşkla ve heyecanla deruhte eden Müftülerimizin ve Din Görevlilerimizin gayretleri her türlü takdirin fevkindedir. Bu hissiyatla, sözkonusu konferansımızı zât-ı âlinizin teşrifleri bizleri ziyadesiyle onurlandıracaktır.

Bu vesile ile(proğramın başlamasından 30 dakika önce göndereceğimiz link üzerinden) Din Görevlilerimizin iştirakinin sağlanması hususunu takdirlerinize arz ederim.

En içten duygularımla; gönülden Selâm ve hürmetlerimi sunar, Cenab-ı Hak (C.C)’tan çalışmalarınızda hayırlı başarılar dilerim.

Muhittin Hamdi YILDIRIM

GENEL BAŞKAN


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Bu Nasıl Bir Sağlık Teşkilatı?!Önceki Haber

Bu Nasıl Bir Sağlık Teşkilatı?!

0Sonraki Haber

0

Başka haber bulunmuyor!