Gündeş'e Çevre ve Tüketici Dostu Beratı verildi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Gündeş'e Çevre ve Tüketici Dostu Beratı verildi
Kısa adı ÇETKODER olan, yurt geneli örgütlü bulunan Çevre Ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği Genel Merkezince Mersin Büyükşehir Belediyesi Strateji Daire Başkanı Bedrettin Gündeş'e Çevre ve Tüketici Dostu Beratı verildi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Strateji Daire Başkanı Bedrettin Gündeş'i makamında ziyeret eden ÇETKODER mensupları, Belgeyi Gündeş'e takdim ettiler. 

Konu ile ilgili Dernek Genel Başkanı Gazeteci-Yazar Mustafa Göktaş, "Bedrettin bey, insancıl, çevreye ve doğaya faydalı, tüketicinin lehine olacak çalışmalara imza atan, geçmişten bugüne halkın içinde olan, evrensel değerlere saygılı, çalışkan ve üretken insan. Kendisine Dernek Genel Merkezimizce "çevre ve tüketici dostu beratı" verilmesi uygun görüldü. Saygı ve sevgi ile takdim ediyorum. Mersin sizinle, yaptığınız çalışmalar ile onur ve gurur duyuyor" dedi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Strateji Daire Başkanı Bedrettin Gündeş ise, "Topluma çok büyük yararları olan, özverili çalışmalarınız ilgi ile izlediğim sizlerin bu hareketi şahsımı onurlandırmıştır. Nazik davranışınıza teşekkür ederim. Başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim. Bu belgeyi Sn. Göktaş'ın elinden almak ise ayrı bir onurdur" dedi.


Koronavirüsüne karşı ateş ölçme önlemiÖnceki Haber

Koronavirüsüne karşı ateş ölçme önlemi

İçişleri Bakanlığından Coronavirüs genelgesiSonraki Haber

İçişleri Bakanlığından Coronavirüs genel...

Başka haber bulunmuyor!