KENAN PEKER'DEN 'TOPLU AÇILIŞ' AÇIKLAMASI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
KENAN PEKER'DEN 'TOPLU AÇILIŞ' AÇIKLAMASI
AK PARTİ MERSİN İL BAŞKAN YARDIMCISI VE İL SEKRETERİ KENAN PEKER'DEN 'TOPLU AÇILIŞ' AÇIKLAMASI

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Mersin İl Başkan Yardımcısı ve İl Sekreteri Kenan PEKER, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN'ın 17 Eylül 2021 Cuma günü Mersin'e geleceğini belirterek, gerçekleştireceği toplu açılışlarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanımız Sn. Erdoğan'ın toplu açılışları gerçekleştirmek için Mersin'e geleceği haberini alan vatandaşların özellikle sosyal medya üzerinden sorulan 'Cumhurbaşkanı hangi açılışlar için geliyor?' sorusunu cevaplayan AK Parti Mersin İl Başkan Yardımcısı ve İl Sekreteri Kenan PEKER, "Halkımız, dört gözle Sayın Cumhurbaşkanımızın gelmesini bekliyor. Cumhurbaşkanımızın Mersin halkının gönlünde yeri başkadır. Tabi Cumhurbaşkanımız da Mersin'i seviyor. Bunun için her fırsat bulduğunda ilimize geliyor ve halkın dertlerini dinliyor. Bu kapsamda sosyal medya üzerinde Sayın Cumhurbaşkanımızın gelişini duyan halkımız, 'hangi açılışlar için geliyor' şeklinde soruları söz konusu. Mersin halkı hükümetimiz ve devletimiz tarafından ne kadar yatırım yapıldığını aslında bilmektedir.

AK Parti hükümetinin geldiği günden bugüne kadar birçok yatırımı söz konusu olmuştur. Mersin adeta sessiz bir devrim yaşamıştır.

Şehrimizde yaklaşık 3,2 Milyar TL'lik bir yatırım söz konusu. 

Milli Eğitim Bakanlığı'mızın, Kültür ve Turizm Bakanlığı'mızın, Sağlık Bakanlığı'mızın, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'mızın, Tarım ve Orman Bakanlığı'mızın, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'mızın birçok alanda yapmış olduğu yatırımlar ile Şehrimiz bölgesinde yatırım, ticaret, sağlık, eğitim, istihdam ve kültür şehri olmuştur. 

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN'ın Mersin'de açılışını gerçekleştireceği 3.2 Milyar TL'lik devasa yatırımların Mersin'imize, Mersin'li hemşerilerimize, ülkemize ve aziz milletimize hayırlı olmasını diliyor, Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere yatırımlarla emeği geçenlere şükranlarımı sunuyorum." dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
MUSTAFA ÇAKIR HALKIN HİZMETİNDEÖnceki Haber

MUSTAFA ÇAKIR HALKIN HİZMETİNDE

SAĞLIKTA DÖNÜŞÜM VATANDAŞI DA VURDUSonraki Haber

SAĞLIKTA DÖNÜŞÜM VATANDAŞI DA VURDU

Başka haber bulunmuyor!