Köksal uyardıktan iki gün sonra kaza oldu

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Köksal uyardıktan iki gün sonra kaza oldu
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal'ın, Anıtkaya Köyü'ndeki alt geçit ve kavşak sorununu gündeme getirerek yaptığı uyarıdan 2 gün sonra bölgede kaza meydana geldi. Milletvekili Köksal’ın aynı konuyla ilgili daha önce yaptığı uyarıyı da Anıtkaya Köyü sakinleri sosyal medya hesaplarından yayınladılar.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, AKP'nin Anıtkaya'ya verdiği hiçbir sözü yerine getirmediğini söyleyerek, "2 gün önce Anıtkaya Köyü'nde AKP’nin seçim dönemlerinde söz veripte hala tutmadığı alt geçit ve kavşak sözünü hatırlattım söz konusu yerde inceleme yapıp kazalar konusunda uyardım. 2 gün sonra tamda bu noktada kaza meydana geldi. Sözünüzü tutmak için daha ne bekliyorsunuz?" dedi.
ANITKAYALI VATANDAŞLAR KÖKSAL'IN DAHA ÖNCE
ÇEKTİĞİ VİDEOYU SOSYAL MEDYADAN YAYINLADILAR...

Öte yandan köyde 2 gün önce meydana gelen kazanın ardından Anıtkaya Köyü sakinleri Milletvekili Burcu Köksal'ın köylerine daha önce yaptığı ziyarette alt geçit ve kavşakta meydana gelen kazalar hakkında yaptığı açıklamayı sosyal medyadan yayınladılar.
Milletvekili Köksal, daha önce de Anıtkaya Köyü’ne gerçekleştirdiği ziyaretinde kazaların yaşandığı bölgede aynı uyarılarda bulunarak şunları söylemişti:
"İnsanlar o alt geçit ve kavşak yapılmadığı için kaza meydana geliyor ve insanlar o kazada yaralanıyor hayatını kaybediyor. Bu söz tutulmamış. Su akacak suyla ilgili bir sıkıntı olmayacak diye söz verildi. 4 yıl öncesinde tamamlayacağız dediler. Ben Meclis'te gündeme taşıdığımda aradan 4 yıl geçti. Hala umurlarında değil. Yollar o kadar kötü ki, burada aracımla gerçekten çok zor seyahat ettim. Onu da ayrıca çektim. Sosyal medya hesabımdan o yol durumunu yayınlayacağım. Bir düğün olsa cenaze olsa bir hasta olsa gerçekten o yoldan nasıl geçecek. Ambulansın bile giremediğini söylüyor köy sakinleri. Yani o kadar kötü yol lütfen artık yeter, bu insanlar burada insanca hak ettiği şekilde yaşamak istiyorlar. Yolun yapılması en temel ihtiyaç. Lütfen bari bunları çözün verdiğiniz sözü tutun. Anıtkaya Köyü'ne verdiğiniz sözleri tutun."  


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Göktaş ailesinin acı günüÖnceki Haber

Göktaş ailesinin acı günü

Konya Büyükşehir Afet Bölgelerine Desteğini SürdürüyorSonraki Haber

Konya Büyükşehir Afet Bölgelerine Desteğ...

Başka haber bulunmuyor!