Ailesi tarafından alıkonulan Şule Duman kurtarıldı

Ailesinin zorla 67 gündür alıkoyduğu belirtilen 20 yaşındaki üniversitesi öğrencisi Şule Duman'ın, jandarma tarafından kurtarıldığı açıklandı.

Ailesi tarafından alıkonulan Şule Duman kurtarıldı
  • 05 Mayıs 2019, Pazar 18:43

Sakarya'daki ailesi tarafından zorla alıkonulduğu arkadaşlarının düzenlediği sosyal medya kampanyasıyla öğrenilen 20 yaşındaki Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi’nin Klasik Arkoloji Bölümü öğrencisi Şule Duman’dan aylardır haber alınamıyordu.

27 Şubat’ta ailesi tarafından zorla Sakarya’nın Kaynarca ilçesindeki evine götürülmesinin üzerinde 67 gün geçtikten sonra bu gün genç kız, ailesinin elinden kurtarıldı.

TAKİPSİZLİK KARARI TEPKİ ÇEKMİŞTİ

En son olarak babası tarafından rızası dışında alıkonularak Sakarya’ya götürüldüğü sırada mesajla bilgi verdiği öğrenilen Şule Duman, daha önce de 2 kez polisi arayıp şikayetçi olmuş ancak sonradan alınan ifadesinde 'şikayetçi olmadığı' söylemişti. Jandarma tarafından kurtarılan Şule Duman'ın, iki kere şikayetçi olup ardından vazgeçmesine, zorla tutulduğu yerde baskı altında ifade verdirilmiş olduğu tepkisi gösterilmişti. (HABER MERKEZİ)

artigercek.com

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık