İşyurtları Ürün ve El Sanatları Fuarı

İşyurtları Ürün ve El Sanatları Fuarı, 18 Ekim 2018'de Konya'da açılıyor.

İşyurtları Ürün ve El Sanatları Fuarı
  • 16 Ekim 2018, Salı 13:02

Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu tarafından düzenlenen, her yıl çeşitli illerde hükümlü ve tutuklularca işyurdu atölye ve tesislerinde üretilen ürünlerin sergilendiği İşyurtları Ürün ve El Sanatları Fuarlarının bu yıl dördüncüsü 18 Ekim 2018 saat 11.00 de Konya’da açılacak.

68 ceza infaz kurumu işyurdu müdürlüğünün katılacağı ve temel amacı ceza infaz kurumlarında kalan hükümlü ve tutukluları topluma kazandırmak adına yapılan işyurdu faaliyetlerini tanıtmak, gerçekleştirilen mesleki eğitim çalışmaları ile diğer iyileştirme çalışmaları hakkında kamuoyunu bilgilendirmektir.

Konya ilinde ilk kez yapılacak olan fuarda; hükümlü ve tutuklular tarafından üretilen ve gıdadan tekstile; değerli taş işlemeciliğinden ahşap hediyelik eşyaya ve ayakkabıdan çantaya kadar yüzlerce çeşit ürün sergilenecektir.

Organizasyon, reklam, tanıtım, stantların üretimi ve kurulumu, lojistik tüm işlemlerin İşyurtları Kurumu tarafından gerçekleştirileceği ve toplamda 220 ceza infaz kurumu çalışanının görev yapacağı fuar 18 – 24 Ekim 2018 tarihleri arasında ziyaret edilebilecek.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık