MHP Mersin Büyükşehir adayı Hamit Tuna

MHP Mersin Büyükşehir adayı Hamit Tuna. Bugün Novano otel de yapılan basın toplantısı ile basına açıklandı.

MHP Mersin Büyükşehir adayı Hamit Tuna
  • 13 Ekim 2018, Cumartesi 17:56

MHP Mersin Büyükşehir adayı Hamit Tuna. Bugün Novano otel de yapılan basın toplantısı ile kamuoyuna açıklandı.Toplantıya MHP Mersin tabanı ve tüm eski yeni yneticileri katıldı. Özellikle iki efsane il başkanı olan Cahit Teklioğlu ve Mahmut Tat'ın da orada olması salona renk kattı.

MHP Mersin İl başkanı Zeynel Uğur Gölgeli: “Genel Başkanımızın ‘Sizden Büyükşehir Belediye Başkanlığı başta olmak üzere tüm ilçeleri istiyorum” emirleri doğrultusunda MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Hamit Tuna’dır”

-Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, partisinin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayının Hamit Tuna olduğunu belirterek, "Fitneye, fesada, dedikoduya düşmeden, herkes olağanüstü bir gayretle yapması gereken çalışmayı ortaya koymalı ve kimse 'ben' dememeli. Kimse kendisini olmayacak şekilde konumlandırmaya çalışmamalı” dedi. 

-Toroslar Belediye Başkanı ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Aday göstererek kendilerini büyük bir sorumluluk yüklediklerini ve bu sorumluluğu tüm teşkilatlarla el ele vererek üstesinden geleceklerini belirtti.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık