Melih Aydoğdu bir kez daha gururlandırdı

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nda, 2 bin 882 oy alarak beşinci kez BJK Yönetim Kurulu Başkanı seçildi. Orman’ın listesinde yer alan Melih Aydoğdu, Mersinli Beşiktaşlıları bir kez daha gururlandırdı.

Melih Aydoğdu bir kez daha gururlandırdı
  • 13 Mayıs 2019, Pazartesi 18:21

Kongre Üyelerinin kulübün; yönetim kurulu, denetim kurulu, disiplin kurulu ile seçme ve sicil kurulu başkan ve üyelerini belirlediği Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nda, Fikret Orman’ın 2882 oy, Hürser Tekinoktay’ın ise 1617 oy aldı.

Orman: ““Kazanan Beşiktaş’tır”

Yeniden başkan seçilen Fikret Orman, sonuçların ilan edilmesinden sonra yaptığı konuşmada demokratik bir seçim gerçekleştiğini söyledi. Seçimlerin kazananın kaybedenin olmadığını belirten Orman; “Kazanan Beşiktaş’tır. Fikirler farklı olsa da herkes Beşiktaş’ın iyiliği için uğraşıyor. Bu benim girdiğim son seçimdi. 2022 yılında Beşiktaş yeni başkanını seçecek. Göreve geldiğimiz ilk günden daha hırslı bir şekilde Beşiktaş’a hizmet etmeyi sürdüreceğiz” dedi.

Aydoğdu: “Kaldığımız yerden her zamankinden daha istekli ve arzulu bir şekilde devam edeceğiz”

BJK Yönetim Kurulu Üyesi Melih Aydoğdu ise, seçimlerin hayırlı olmasını diledi. Başkan Fikret Orman’a tebriklerini ileten Aydoğdu; “Allah utandırmasın. Kaldığımız yerden her zamankinden daha istekli ve arzulu bir şekilde devam edeceğiz. Mersinli Beşiktaşlıların desteği arkamıza alarak, Beşiktaşımıza hizmet edeceğim. Bir kez daha emeği geçenlere teşekkür ediyor, Beşiktaşımız için her şeyin iyi olmasını diliyorum” diye konuştu. - BÜLTEN- 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık