BARIŞ YARKARDAŞ CEVAP VERİN DEDİ

PAYLAŞIM YAPTI VE BARIŞ YARKARDAŞ CEVAP VERİN DEDİ Yine Çekmeköy'de 18 yaşına girdiği için ilk kez oy kullanan 922 kişi olması gerekiyor. Elimdeki listede 18 ile 102 yaş aralığında görünen ancak bölgeye nereden geldiği belli olmayan başka isimler de var. Nüfus Müdürlüğü'nde bu işlemleri kim ve neden yaptı? Derhal cevap verin!

BARIŞ YARKARDAŞ CEVAP VERİN DEDİ
  • 16 Nisan 2019, Salı 10:29

GAZETECİ BARIŞ YARKARDAŞ AYNI ZAMANDA CHP ÖNCEKİ DÖNEM MİLLETVEKİLİ. 31 MARTTAN BU YANA UYUMUYOR VE SANDIĞA SAHİP ÇIKIYOR. BU ARADA SOSYAL HESABINDAN SÜREKLİ İKAZ YAPIP UYARIYOR. BUGÜNKÜ PAYLAŞIMLARI ŞÖYLE:

Maltepe'deki sayım saat 09.20'de başladı. Şu an itibariyle 119 sandık kaldı. AKP ve MHP dün geceki toplantıda yeni terminallerin kurulmasına itiraz etti. İlçe Seçim Kurulu, konuyu YSK'ya aktarıp ne yapması gerektiğini sordu. Sayım iki terminalle devam ederse cumartesi günü biter.

1- İst. Çekmeköy'de Zabıta Müdürü ile şoförünün aynı evde ikamet ediyor görünmesinin yanı sıra daha ilginç durumlar da var. Örneğin 24 Haziran'da oy kullanan 3022 kişinin kaydı şu an hiçbir yerde görünmüyor. Keza 31 Mart'ta oy kullanan 5043 kişinin de nereden geldiği bilinmiyor.

2- Yine Çekmeköy'de 18 yaşına girdiği için ilk kez oy kullanan 922 kişi olması gerekiyor. Elimdeki listede 18 ile 102 yaş aralığında görünen ancak bölgeye nereden geldiği belli olmayan başka isimler de var. Nüfus Müdürlüğü'nde bu işlemleri kim ve neden yaptı? Derhal cevap verin!

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık